Bayanlar Rugby Dünya Kupası: Hunter yeni bakış İngiltere v İspanya açıyor

Baş antrenörü Simon Middleton, İngiltere'ye karşı oynanan Kadın Rugby Dünya Kupası İspanya maçı için 392'lik şapkalı bir oyuncuyla ayrıldı.

Bayanlar Rugby Dünya Kupası: Hunter yeni bakış İngiltere v İspanya açıyor
Bayanlar Rugby Dünya Kupası: Hunter yeni bakış İngiltere v İspanya açıyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Emily Scarratt ve Rochelle Clark'ın da bulunduğu büyük isimler, savunan şampiyonların XV'den başlayarak dışarıda kaldı.

Scrum-half Leanne Riley, merkez Megan Jones ve fahişe Heather Kerr, Dünya Kupası başlangıcı yapanlar arasında.

Middleton, "Güçlü bir kadroya sahibiz ve bize sağladığı derinliği kullanmak istiyoruz" dedi.

 

İngiltere, Çarşamba günü Dublin'deki dünya şampiyonasını savunmaya başlarken Sarah Hunter sekreterlik görevini üstlenecek.

İngiltere'nin ikinci en üst limitli oyuncusu olan Tamara Taylor, 2014 dünya şampiyonu Natasha Hunt ve Marlie Packer'in yaptığı gibi, tamamen yenileniyor.

Başlangıç ​​XV'den dokuzu - ve üç değiştirme - Dünya Kupası önlerine çıkacak, oysa Danielle Waterman ve iç merkez Rachael Burford dördüncü Dünya Kupalarında görünecek.

İngiltere patronu Middleton, "Turnuva hazırlığımızdan gerçekten memnunuz ve ekip geçen aylar boyunca gerçekten çok çalıştı.

Diyerek şöyle devam etti: "Şimdi bu zor işi tercüme etmek ve hazırlık aşamasında performans sağlamak ve turnuvanın ilerlemesini dört gözle bekliyoruz" dedi.

İspanya karşısında İngiltere takımı: Danielle Waterman; Lydia Thompson, Megan Jones, Rachael Burford, Kay Wilson; Katy Mclean, Leanne Riley; Vickii Cornborough, Heather Kerr, Sarah Bern, Abbie Scott, Zoe Aldcroft, Harriet Millar-Mills, Izzy Noel-Smith, Sarah Hunter (capt).

Değiştirmeler: Amy Cokayne, Rochelle Clark, Justine Lucas, Haşhaş Cleall, Alex Matthews, La Toya Mason, Amber Reed, Emily Scarratt.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Findeks Kredi Notu Nedir? Nasıl Hesaplanır? Ne İşe Yarar? Nasıl Yükselir?
Findeks Kredi Notu Nedir? Nasıl Hesaplanır? Ne İşe Yarar? Nasıl Yükselir?
Manuş Baba'dan çalıntı şarkı iddiasına yanıt
Manuş Baba'dan çalıntı şarkı iddiasına yanıt
beylikdüzü escort