Batuhan Şahindokuyucu, Sosyal Medyada Nasıl Fenomen Olunacağını Açıkladı!

Ünlülerin ve Influencerlerin sosyal medya uzmanı olarak hizmet veren Batuhan Şahindokuyucu, sosyal medyada fenomen olmak isteyenlerin ve Influencer olmak isteyenlerin bunu nasıl başarabileceğini açıkladı.

Batuhan Şahindokuyucu, Sosyal Medyada Nasıl Fenomen Olunacağını Açıkladı!
Batuhan Şahindokuyucu, Sosyal Medyada Nasıl Fenomen Olunacağını Açıkladı! ahmet
Bu içerik 2484 kez okundu.

Ünlülerin ve Influencerlerin sosyal medya uzmanı olarak hizmet veren Batuhan Şahindokuyucu, sosyal medyada fenomen olmak isteyenlerin ve Influencer olmak isteyenlerin bunu nasıl başarabileceğini açıkladı. Bu bilgilerin altın değerinde olduğunu ve geleceğin mesleğinin sosyal medya olduğunu ifade etti.

“Influencer Olmak İçin Olmayacakmış Gibi Davranın”

İnsanlar yıllarca televizyonda yapmacık insanları izledi. Artık sosyal medyada gerçek ve kendilerine en yakın hayatları izlemek istiyor. Yani evinde televizyon izlerken kocasıyla tartışmasını, sosyal yaşantısını izlemek istiyor. Yani televizyon artistleri gibi fotoğraf gönderenlerin tamamı şans eseri fenomen oldu. Kendiniz olun, sosyal medyada kazanmak için tek yapmanız gereken kendiniz olarak video çekmek, fotoğraf paylaşmaktır. Eğer yapmacık olursanız sosyal medyada varlığınızı koruyamazsınız.

“Hayatı Sevdiğiniz Gibi Yaşayarak Paylaşım Yapın”

Sevmediğiniz bir şeyi yaparken fotoğraf paylaşıyor olmak, hikâye paylaşıyor olmak ya da bununla ilgili video çekiyor olmak sizi ele veriyor. Sevmediğiniz hiçbir şeyi yaparken paylaşım yapmayın. Sadece sizi mutlu eden ve bu mutluluğu yüzünüze kadar getirebilen aktiviteleri paylaşın. Örneğin uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşınızla ilk defa görüştüğünüzdeki o yüz ifadeniz var ya işte sosyal medyada size o lazım. Yoksa televizyon artistlerini, makyajlı yüzleri ve pahalı ayakkabıları zaten görüyorlar. Doğal olun, halktan olduğunuzu hissettirin. Bu taktiği Yüz Numaralı Adam adı altında Kemal Sunal bile kullandı. Siz neden kullanmıyorsunuz?

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi