Başkan Uysal Bayrampaşa'da

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, göreve geldiği günden bu güne sürdürdüğü ilçe programları çerçevesinde bugün de Bayrampaşa Belediyesi’ni ziyaret ederek yürütülen çalışmalarla ilgili olarak bilgi aldı.

Başkan Uysal Bayrampaşa'da
Başkan Uysal Bayrampaşa'da Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner tarafından belediye önünde karşılanan Başkan Uysal’a İstanbul Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Hayri Baraçlı da eşlik etti.

Bayrampaşa Belediyesi’nin çalışmaları hakkında ilçe belediye başkanı Atila Aydıner’den bilgi alan Başkan Uysal daha sonra da hatıra defterini imzaladı.

İlçe belediye başkanı Atila Aydıner ile bir süre görüşen Başkan Uysal daha sonra da basın mensuplarına açıklama yaptı. İlçe belediye çalışanları ve bürokratlarıyla toplantı yapacaklarını ve daha verimli çalışmalar yapabilmek için izleyecekleri yollar üzerinde fikir alış verişinde bulunacaklarını kaydeden Başkan Uysal şöyle devam etti: “İlçe belediye programlarımızdan 5’incisini Bayrampaşa belediyemize düzenledik. Bayrampaşa ilçemizde güzel şeyler yapılıyor. İstanbul’daki kentsel dönüşüme örnek olabilecek güzel bir çalışma Bayrampaşa eski cezaevinin olduğu bölgede devam ediyor. Burada yürütülen kentsel dönüşüm diğer ilçelere model olacak şekilde. Başta Atila ağabeyimiz olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyorum.”

Açıklamanın ardından Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Başkan Uysal’a kendilerini ziyaret ettiği için teşekkür ederek üzerinde hat sanatının olduğu tablo hediye etti.

Başkan Uysal ve ilçe belediye başkanı Aydıner daha sonra ilçe belediye bürokratlarıyla toplantı yaptı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort