Başka Bir İphone’U İzlemek İçin İphone Casus Yazılım

Başka Bir İphone’U İzlemek İçin İphone Casus Yazılım
Başka Bir İphone’U İzlemek İçin İphone Casus Yazılım Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

 

            iPhone telefonlar dayanıklı yapısı ve kalitesi ile dünya üzerinde en çok tercih edilen telefon modellerinden bir tanesidir. Kullanıcıların güvenli olarak bildiği bu telefonlar, bazı programlar yardımı ile bir casusluk cihazına dönüşebilmektedir. iphone casus yazılım adı verilen bu uygulamalar ile başkasının iPhone’nunu izlemek çok kolay olmaktadır.

 

 iPhone Casus Yazılım Nasıl Çalışır?

 

            Teknolojinin gelişmesi ile mobil izleme uygulamaları da hayatımızı kolaylaştırmaya devam etmektedir. Başkasının iPhone telefonunda neler olduğunu merak edenlerin kolaylıkla kullanabileceği mSpy gibi casus yazılımlar, telefona kurulduktan itibaren telefondaki tüm kişisel bilgileri sizlere iletmektedir. Abonelik paketi alarak hemen faydalanmaya başlayabileceğiniz mSpy yazılımı ile başkasının iPhone telefonundaki bilgileri kontrol edebilir, izleyebilir, müdahale edebilirsiniz. Çok basit bir şekilde kurulan bu program ile en iyi casusluk hizmeti alabilirsiniz.

 

 iPhone Casus Programı İle Hangi Verilere Ulaşabiliriz?

 

            iphone casus yazılım kurulum yapıldığı andan itibaren telefondaki bilgileri depolayarak sizlere iletmektedir. Çok basit kurulan bu program; telefon internete bağlandığı anda hareket geçerek verileri size özel olarak hazırlanmış kontrol paneline gönderir. Siz de bu verileri panel yardımıyla kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Bu program ile kontrol edebileceklerinizi ise şu şekilde sıralayabiliriz:

 

            Arama geçmişi,

            Mesajlar,

            Fotoğraf ve videolar,

            WhasApp gibi tüm mesajlaşma bilgileri,

            Yüklü uygulamalar,

            Konum takibi,

            Uzaktan arama ve uzaktan engelleme,

            İnternet sitesi ziyaret bilgilerine erişim,

            Cihazı kilitleme ve silme.

 

            Birçok sayıda veriye kolayca erişebileceğiniz bu casus yazılım ile önemli olan hangi bilgilere ulaşmak istediğinizdir. Neyi takip etmek istediğinizi belirledikten sonra, mSpy’ın internet sitesini ziyaret ederek size uygun bir abonelik paketi satın alabilirsiniz.

 

 iPhone Casus Programı Hizmetleri

 

            iPhone casus yazılım programı olan mSpy’in bütçenize uygun olarak sunduğu abonelik paketlerinden birini satın alarak, herhangi bir iPhone kullanıcısını telefon bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu casus programı satın almadan önce ücretsiz olarak deneyebilir, programda kullanmak istediğiniz casusluk özelliğini kolayca aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca yazılımın size özel olarak sunduğu; Standart, Premium ve jailbreaksiz mSpy paketlerinden birini seçerek casus yazılımın size sunduğu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Böylece, kolay bir şekilde başkasının iPhone’nunu izleyebilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort