takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Başarılı olmak için daha fazla doğu Avrupalı ​​göçmen ihtiyacımız yok

Başarılı olmak için daha fazla doğu Avrupalı ​​göçmen ihtiyacımız yok

Yeni bir rapora göre, Brexit'ten sonra İngiltere'de iş yerleri doğu Avrupalı ​​işçiler sayısında belirgin bir düşüş ile karşı karşıya kalacak gibi görünmüyor.

Başarılı olmak için daha fazla doğu Avrupalı ​​göçmen ihtiyacımız yok
Başarılı olmak için daha fazla doğu Avrupalı ​​göçmen ihtiyacımız yok Admin
Bu içerik 583 kez okundu.

 

Migration Watch UK, analizine göre, bölgedeki istihdam için mevcut numaranın devam ettirilmesine götürülmeye az ihtiyaç olduğu öne sürüldü. 

Kampanya grubunun yazısında, AB üyelerinin Brexit sonrası kontrollerinin ciddi bir işçi sıkıntısı çekeceğine ilişkin endişelerin bulunduğunu belirtti. 

Ancak çalışma, işgücü anketi verilerinin "istikrarlı" bir nüfusa işaret ettiğini söyledi.

Rapora göre, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Macaristan, Letonya, Litvanya, Polonya, Slovakya, Slovenya, Romanya ve Bulgaristan'dan olmak üzere 10 doğu Avrupa ülkesinden göçmenlerin stoklarında düşüş yaşanmaktan çok artıyor gibi görünüyor. 

O dedi:

"İngiltere'den önce burada bulunan AB vatandaşlarının, Avrupa Birliği'nin haklarının korunacağına dair bir varsayım üzerine, bu analiz, mevcut doğu Avrupa iş gücünü sürdürmek için önemli bir devam eden girdiye ihtiyaç duyulmayacağını önermektedir Gelenler aslında İngiltere'yi sürekli yenilemeye ihtiyaç duyacakları gibi bırakma eğiliminde değiller. " 

BreksitGETTY

İşgücü anketi verileri, "istikrarlı" bir nüfusa işaret ediyor

Migration Watch, sınır ötesi göçle ilgili sınırlamalar getirmeye çağrıda bulundu ve bu geçişlerin AB'den net göçü yılda yaklaşık 100,000 oranında azaltabileceğini söyledi. 

Avrupa'dan ve dünyanın geri kalan ülkelerinden yapılan uluslararası net göç, hükümetin 100.000'den daha az hedefinin çok üzerinde, yaklaşık bir milyonun üçte birine yakın rekor seviyelere geriledi. 

Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı Alp Mehmet, "İşverenler AB'den gelen işçiler üzerinde uçurumun kenarına değmeyecek. 

"Geçtiğimiz 10 yılda, düşük vasıflı işlerde Doğu Avrupa'dan çok sayıda göçmen varmış gibi görünüyor; bu nedenle, mevcut sayıın iş için kullanılabilmesi için devam eden büyük girişlerin gerekli olduğuna dair bir işaret yok. 

"Gelecekteki göçün bu yönünü azaltmak net göçü yılda yaklaşık 100.000 azaltacaktır. Bu, hükümetin göçü azaltma çabalarında atılmış büyük bir adım olacaktır. " 

Analistler, inşaat, misafirperverlik, sosyal bakım ve meyve toplama gibi sektörlerin muhtemel Brexit sonrası politikaların ana amaçları olacağını ve iş amaçlı olarak AB'den göçü azaltacaklarını öngörüyor. 

Hükümet, Brexit oylarını takiben serbest dolaşım kurallarına ilişkin kontrolleri başlatmaya çalıştı ancak bakanlar gelecekteki sistem hakkında sıkı durdular. 

Geçen ay, İçişleri Sekreteri Amber Rudd, rejimin AB arayan işçiler aradığı işi azaltmak için alınacak tedbirleri içerebileceğini ima etti. 

BreksitGETTY

Tahmini 82.000 AB göçmeni, yıl içinde Haziran ayında istihdam için İngiltere'ye geldi

Rakamlar, tahmini 82.000 AB göçmeninin İngiltere'ye geldiği ve bu yıl Haziran ayında istihdam edilmeye başlandığını gösteriyor. 

Hükümetin Brexit raporunda, yeni sistemin beceri yetersizliklerini gidermeye yardımcı olacağı belirtilirken, herhangi bir yaklaşım, işletmeler ve kişilere değişiklik planlamak ve hazırlamak için zaman tanıyacak "aşamalı" olabilir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yorgun Gazze, İsrail saldırılarının ortasında Ramazan Bayramı'nı kutladı
Yorgun Gazze, İsrail saldırılarının ortasında Ramazan Bayramı'nı kutladı
Türkiye, Filistin için daha fazla eylem çağrısı yapıyor
Türkiye, Filistin için daha fazla eylem çağrısı yapıyor