takipçi satın al instagram takipçi satın al instagram beğeni satın al twitter takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al takipci33.com
 Bakırköy İngilizce Kursu

Bakırköy İngilizce Kursu

Bakırköy İngilizce Kursu
Bakırköy İngilizce Kursu Harun antepli
Bu içerik 795 kez okundu.

Bakırköy İngilizce kursu, Türk Amerikan derneği ile size en iyi şekilde sunuluyor. Kurs programına katılım sağladıktan sonra, seviye tespit sınavıyla, İngilizceyi hangi seviyede biliyorsanız, ona göre eğitimler almaya başlıyorsunuz.

 

Eğitimlerimiz Yeterli Mi?

 

 Türk Amerikan derneği olarak bizler, sizlere en kaliteli İngilizce kursu sunuyoruz. Avrupa Birliğinin belirlemiş olduğu standartlara uygun olarak verdiğimiz derslerde, sizlere İngilizceyi baştan sona kadar öğretiyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda, yüksek kalitede eğitim alacağınızın garantisini veriyoruz. Yıllardan beri verdiğimiz İngilizce kursu dersleriyle, çok sayıda öğrencimizin uluslararası seviyede İngilizce konuşmasında ve yazmasında ön ayak olduk. Titizlikle seçmiş olduğumuz profesyonel eğitmen kadromuzla, sizleri öğrenci kadromuzda görmekten mutluluk duyarız.

 

İngilizceyi Hangi Şartlarda Öğreniyorsunuz?

 

Bakırköy İngilizce kurslarımızda, Türk Amerikan derneğinin markasına uygun sınıflarda İngilizce eğitimlerinize başlıyorsunuz. Sınıflarımızın tamamı, teknolojik açıdan yeterlilik düzeyine sahiptir. Ayrıca sizlere ders verecek olan eğitimcilerimizin tamamı, özenle seçilmiş uzman bir ekipten oluşmaktadır. Bunların yanında eğitim kalitesine uygun olarak çeşitli ders planları yaparak, sizlere en iyisini vermeye çalışıyoruz. Kısacası Türk Amerikan derneği İngilizce kurslarında hem eğitim olarak hem materyal olarak oldukça kaliteli şartlarda ders görüyorsunuz.

 

İngilizce Kurslarımızda Sıkılmayacaksınız

 

 İngilizce dili denildiğinde, ülkemizde yüksek bir ön yargının olduğunu kolayca anlayabiliyoruz. Fakat bu ön yargının İngilizce dilinden kaynaklı değil, verilen eğitimlerin sıkıcı ve yetersiz olduğundan kaynaklı olduğunu düşünüyoruz. Özellikle İngilizce kursları sunan kurumların, bu alanda yeterli bilince ve kaliteye sahip olmayışı, insanları İngilizce dilinden daha çok uzaklaştırıyor.

 

 Türk Amerikan derneği olarak bizler hiç sıkılmayacağınız, eğlencesi yüksek İngilizce kursları düzenliyoruz. Kurslarımızın tamamında, eğitmenlerle öğrencilerimizi bir arada tutarak keyifli zamanlar geçiriyoruz. Yapmış olduğumuz çeşitli aktivitelerle öğrencilerimizin İngilizceye karşı olan ön yargılarını yok ediyor, sevmesini sağlıyoruz.

 

Öğrenci Odaklı Çalışmalar Yapıyoruz

 

 Biz Türk Amerikan derneği markası olarak Şişli'de öğrencilerimize yönelik çok çeşitli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Önceliklerimiz arasında öğrencilerimizin düzenli olarak İngilizce derslerini alması ve bu derslerden sonra bazı programlarla pratikte konuşmasını sağlamaktır. Pratik konuşmayla birlikte İngilizce kursumuzun son aşamasına geliyoruz. Öğrencilerimiz kursumuzdan ayrıldıktan sonra İngilizceyi hem konuşabilecek hem yazabilecek düzeye geliyoruz.

 

Derslere Katılmazsanız Ne Olur?

 

 Daha önceden belirttiğimiz gibi kuruluşumuz tamamen öğrencilerimiz üzerinedir. Öğrencilerimizin kursta yaşayabileceği bütün sıkıntılarını gerçekçi çözümlerle gidermeye çalışıyoruz. Öğrencilerimizin kursun bir kısmına katılamama durumu olması halinde, telafi dersler sunabiliyor, görmediği konularda tekrar eğitim almasını sağlıyoruz. Görüldüğü üzere eğitim kalitesinin yüksek tutulmasının yanında, oluşabilecek sorunlarında temelden çözülmesini sağlıyoruz.

 

Memnun Kalacağınızdan Eminiz

 

 Türk Amerikan derneği Şişli'deki İngilizce kurslarımıza katılım sağladıktan bir süre sonra, doğru bir tercih yaptığınızı anlayacaksınız. Kurs bitimindeyse, vereceğimiz eğitimlerle İngilizce düzeyinizin ne kadar yükseldiğini fark edecek, oldukça memnun kalacaksınız. Eğer kaliteli ve üstün İngilizce kursu deneyimi yaşamak isterseniz, bizimle irtibat kurarak kafanızdaki tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışma, deniz ekosistemini korumak için istilacı türler yemeyi öneriyor
Çalışma, deniz ekosistemini korumak için istilacı türler yemeyi öneriyor
Türkiye 5.261 yeni koronavirüs vakası ve 37 ölüm daha bildirdi
Türkiye 5.261 yeni koronavirüs vakası ve 37 ölüm daha bildirdi