Azeri Şarkıcı Nurlan Ordubadlı’nın Ömrüm Günüm’ü Beğeni Topladı

Azeri Şarkıcı Nurlan Ordubadlı’nın Ömrüm Günüm’ü Beğeni Topladı

Azeri Şarkıcı Nurlan Ordubadlı’nın Ömrüm Günüm’ü Beğeni Topladı
Azeri Şarkıcı Nurlan Ordubadlı’nın Ömrüm Günüm’ü Beğeni Topladı Admin
Bu içerik 7626 kez okundu.

 

Azeri şarkıcı Nurlan Ordubadlı’nın “Ömrüm Günüm” şarkısı, kısa zamanda binlerce kişi tarafından dinlendi. Beğeni toplayan şarkıyla ilgili açıklamalarda bulunan ünlü şarkıcı, “Söz müzik bana ait, şarkıyla ilgili çok özel çalışmalarım oldu. İstediğim gibi bir şarkı yaptığımı düşünüyorum. Youtube’de 3 milyon küsur izlenmeye ulaşması, beni çok mutlu etti. Hayranlarımın karşısına farklı projelerle de çıkacağım!” sözleriyle şarkısının beğeni topladığının altını çizdi.

“Söz Müzik Bana Ait!”

2021 yılında Ömrüm Günüm albümüyle hayranlarıyla buluşan Nurlan Ordubadlı, albümündeki aynı adlı şarkısıyla ilgili çok önemli değerlendirmelerde bulundu: “Çeşitli müzik paylaşım platformlarında çok kere izlenen şarkımın söz ve müziği bana ait. Kendi tarzımı şarkımda ön plana çıkarmak istedim. Aynı anlayış diğer şarkılarımda da bulunuyordu. Örneğin Yaşa Azerbaycan da aynı duyguların vücut bulmuş haliydi. Kendi tarzımı bulduğum için çok mutluyum. Farklı projelerle de hayranlarıma özel şarkılar sunmayı düşünüyorum.”

 

VİDEO EMBED KODU

 

“Youtube’de 3 Milyon Küsur İzlenme Sayısına Ulaştı!”

Sosyal medya ile müzik paylaşım platformlarının, daha çok kişiye ulaşılabilmesi adına önemli mecralar olduğunun altını çizen Nurlan Ordubadlı, “Biliyorsunuz, Youtube kullanan kişi sayısı çok fazla. Bu mecrada şarkılarınız oldukça fazla dinleniyorsa, bir şeyleri doğru yapmışsınız demektir. Görüyorum, birçok sanatçı kardeşimin şarkıları Youtube’da milyonlarca kişi tarafından izleniyor. Bu çok güzel bir şey. Eminim onlar da çok mutlu oluyorlardır. Ben de Ömrüm Günüm şarkımla Youtube’de milyonlara ulaştım. 3 milyon küsur izlenme sayısına ulaşmak oldukça güzel bir şey. Güzel yorumlar da var. Ben, hayranlarımdan gelen yorumları ciddiye alıyorum. Çünkü onların olumlu ve olumsuz eleştirilerinin beni ve şarkılarımı geliştirdiğini düşünüyorum. Bu durum, Ömrüm Günüm şarkım için de geçerli. Eleştirilere açığım, eleştiriler sayesinde kendimi geliştirme şansı bulunuyorum. Hayranlarım beden ne istiyor, biliyorum!” ifadelerinde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere