Autocad Kursu Kimler İçindir?

Autocad Kursu Kimler İçindir?

Autocad Kursu Kimler İçindir?

Autocad Kursu Kimler İçindir?
Bu içerik 0 kez okundu.

Autocad kursu teknik alanda eğitim almış mühendis ve teknikerler içindir. Bu meslek grupları dışında 2 boyutlu ve 3 boyutlu teknik çizim konusuna ilgi duyan ve kendini geliştirmek isteyen kişiler de Autocad kursuna katılabilirler. Kursa katılmak için temel bilgisayar bilgisi gereklidir. Kursa katılacak kişilerin önceden teknik resim bilgisi olması bir avantaj olmakla beraber zorunlu değildir.

3D Max Kursu İçeriği

3D Studio Max 2016 programı ile iki boyutlu tasarım yapmak ve bu tasarımları üç boyutlu hale getirmek mümkündür. 3D Max kursu içeriğinde iki boyutlu ve üç boyutlu tasarım yapmak, render motoru ile yapılan tasarımları fotorealistik hale getirme öğretilmektedir.

Excel Kursu

En çok kullanılan Office programları arasında yer alan excel tablolar hazırlama, verileri bu tablolarda tutma ve hesaplamalar yapma olanağı sunar. Biladim.com ileri excel kursu excel programını daha verimli bir şekilde kullanacak ve mesleğinizde bir adım önde olmanızı sağlayacak bir eğitimdir. İleri excel kursu iş hayatında excel kullanan herkes için uygundur. 

​Autocad kursu 3D Max kursu excel kursu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
christiana     2016-09-17 Eğer kişisel bir kredi arıyor, ya da edilir bir banka tarafından kredi reddetti vardı.
Serhat     2016-09-08 Ben servis çağırmak istiyorum fakat servis ücreti ne kadar acaba? Birde sıcak su vermiyor kombi fiyatı ne tutar fiyat vere biliyor musunuz? Kolay gelsin.
ucuzcafemobilyalari     2016-09-07 Cafe mobilyalarında uygun fiyatlı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
Recep İvedik 5'in fragmanı yayınlandı (Recep İvedik fragman izle)
"AzeriLight" ın fiyatında indirime gidildi