Autocad Kursu Kimler İçindir?

Autocad Kursu Kimler İçindir?

Autocad Kursu Kimler İçindir?
Autocad Kursu Kimler İçindir? Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Autocad kursu teknik alanda eğitim almış mühendis ve teknikerler içindir. Bu meslek grupları dışında 2 boyutlu ve 3 boyutlu teknik çizim konusuna ilgi duyan ve kendini geliştirmek isteyen kişiler de Autocad kursuna katılabilirler. Kursa katılmak için temel bilgisayar bilgisi gereklidir. Kursa katılacak kişilerin önceden teknik resim bilgisi olması bir avantaj olmakla beraber zorunlu değildir.

3D Max Kursu İçeriği

3D Studio Max 2016 programı ile iki boyutlu tasarım yapmak ve bu tasarımları üç boyutlu hale getirmek mümkündür. 3D Max kursu içeriğinde iki boyutlu ve üç boyutlu tasarım yapmak, render motoru ile yapılan tasarımları fotorealistik hale getirme öğretilmektedir.

Excel Kursu

En çok kullanılan Office programları arasında yer alan excel tablolar hazırlama, verileri bu tablolarda tutma ve hesaplamalar yapma olanağı sunar. www.kariyermimari.com.tr ileri excel Grafik tasarım kursu excel programını daha verimli bir şekilde kullanacak ve mesleğinizde bir adım önde olmanızı sağlayacak bir eğitimdir. İleri excel kursu iş hayatında excel kullanan herkes için uygundur. 

​Autocad kursu 3D Max kursu grafik tasarım kursu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Venezuela krizi: Milyonun grev yapmasıyla birlikte ölümcül çatışmalar
Venezuela krizi: Milyonun grev yapmasıyla birlikte ölümcül çatışmalar
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir