Attica Bankası, Tahsili Gecikmemiş Krediler Portföyünü Satıyor

Sistemsiz Yunan borç veren Attica Bankası, düzenleyici otoritesi Yunanistan Bankası (BoG) tarafından onaylanan bir gelişme olan takipteki kredinin (NPL) portföyünü sattığını açıkladı.

Attica Bankası, Tahsili Gecikmemiş Krediler Portföyünü Satıyor
Attica Bankası, Tahsili Gecikmemiş Krediler Portföyünü Satıyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Aldridge EDC Specialty Finance tarafından kontrol edilen Artemis Financial Sarl, bir Tebliğ uyarınca bir seküritizasyon planının parçası olarak ihraç edilen Junior Note tahvilinin devri için 70 milyon euro teklif ettiğini açıkladı.

Attica Bank'ın takas yönetimi yan kuruluşu Thea Artemis SA firmasının% 80'i için yaklaşık 80.000 avro ödenmiştir.

İşlem, Attica Bank'ın belirli seküritizasyona tabi taksim portföyünün bir tanımının reddedilmesine devam etmesini ve 70 milyon euro kârını kitaplarına aktarmasını sağlayacak. İşlem tutarı da Tier I sermayesi olarak sayılır.

Yunan bankalarının yabancı para kaynaklarına yaptıkları TGA'ların satışı, ev sahipleri ve Yunanistan'daki muhalefet partileri arasında endişe yarattı. Birçoğu, fonlar tarafından olası bir agresif politikanın önümüzdeki yıllarda birden fazla ev ihalesine neden olabileceğinden korkuyor.

Kaynak: Naftemboriki

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor