Attica Bankası, Tahsili Gecikmemiş Krediler Portföyünü Satıyor

Sistemsiz Yunan borç veren Attica Bankası, düzenleyici otoritesi Yunanistan Bankası (BoG) tarafından onaylanan bir gelişme olan takipteki kredinin (NPL) portföyünü sattığını açıkladı.

Attica Bankası, Tahsili Gecikmemiş Krediler Portföyünü Satıyor
Attica Bankası, Tahsili Gecikmemiş Krediler Portföyünü Satıyor Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Aldridge EDC Specialty Finance tarafından kontrol edilen Artemis Financial Sarl, bir Tebliğ uyarınca bir seküritizasyon planının parçası olarak ihraç edilen Junior Note tahvilinin devri için 70 milyon euro teklif ettiğini açıkladı.

Attica Bank'ın takas yönetimi yan kuruluşu Thea Artemis SA firmasının% 80'i için yaklaşık 80.000 avro ödenmiştir.

İşlem, Attica Bank'ın belirli seküritizasyona tabi taksim portföyünün bir tanımının reddedilmesine devam etmesini ve 70 milyon euro kârını kitaplarına aktarmasını sağlayacak. İşlem tutarı da Tier I sermayesi olarak sayılır.

Yunan bankalarının yabancı para kaynaklarına yaptıkları TGA'ların satışı, ev sahipleri ve Yunanistan'daki muhalefet partileri arasında endişe yarattı. Birçoğu, fonlar tarafından olası bir agresif politikanın önümüzdeki yıllarda birden fazla ev ihalesine neden olabileceğinden korkuyor.

Kaynak: Naftemboriki

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
uguz42429     2018-05-21 1000000takipci 1000000fotografimi begeniistiyorum
Ömer Yiğit     2018-05-12 Nova, son derece profesyonel bir çeviri ofisi. Herkese tavsiye ederim.
Acracr     2018-05-04 Alışveriş yapmadan önce ekşide ve şikayet var da arattım mosmoda.com ile aynı şirket dolandırıcı diye yorum yapıldığından vazgeçtim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Merkez Bankası baskı altında hareket ediyor, anahtar oranını artırıyor ve döviz kurunun yükselmesine yardımcı oluyor
Türk Merkez Bankası baskı altında hareket ediyor, anahtar oranını artırıyor ve döviz kurunun yükselmesine yardımcı oluyor
İsrail Parlamentosu,
İsrail Parlamentosu, "Ermeni soykırımı tartışması" nı gündeme getirdi