Atina Fotoğraf Sergisinde Vurgulanan Eski İran Medeniyeti

Eski İran uygarlığının özelliklerini gösteren bir fotoğraf sergisi , Atina'daki Helen Fotografik Toplumu'nda halen sürüyor

Atina Fotoğraf Sergisinde Vurgulanan Eski İran Medeniyeti
Atina Fotoğraf Sergisinde Vurgulanan Eski İran Medeniyeti Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Kulübün Pazar günü yapılan basın açıklamasında, Cumartesi günü açılan " İran, Eski Uygarlık ", İran'ın Focus Photo Club ve toplumla işbirliği içinde düzenlendiğini açıkladı.

Nima Tajeddin, Amin Dehqan, Maryam Monavvarian, Alireza Rahimi, Ahmad Samei, Amin Zemzam ve birkaç İranlı fotoğrafçının çalışmaları haftalık bir gösteri için seçildi.

Törende katılan konuklara Kaveh Golestan, geç büyük müdür Abbas Kiarostami, Reza Deqati ve Shadi Qadirian dahil tanınmış İranlı fotoğrafçılar tanıtıldı.

Atina sergileri, İran ve Yunanistan arasında iki eski uygarlık olarak kültürel alışverişin bir parçası.

Helenik Fotoğraf Toplumu ve Focus Photo Club, 2018 yılları arasında Tahran'da bir dizi Yunan fotoğrafçısı tarafından fotoğraf sergisini eş zamanlı olarak organize edecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort