Astropay

Astropay

Astropay
Astropay Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

İnternet üzerinde saatlerce vakit geçiriyor, alışveriş yapıyor ve oyun oynuyor iseniz bir şekilde satın alma işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinde son dönemlerde oldukça fazla artan online alıveriş siteleri ile milyonlarca kişi haşır neşir olmakta ve internet üzerinden ürün satın almaktadır. 2000li senelerin başında hayatımıza giren ve sadece bilgi toplamak için kullanılan internet teknolojisi günümüzde gücüne güç katar iken internetten alışveriş yapmak isteyenler için kredi kartı kullanmadan alışveriş yapmanın yeni adı olan Astropay sistemini tanıtmak istiyoruz. Astropay ile internet üzerinden yapacağınız alışverişlerde güven altında olacak, kredi kartı ve kişisel kimlik bilgilerinizi kullanmadan satın alma işlemlerini gerçekleştirebileceksiniz.

 

Astropay Nedir?

 

Astropay kart hakkında sizlere kısa ve öz bilgiler vermek istiyoruz. Sizlere Astropay kartın ne olduğunu madde madde özellikleri ile birlikte aktaralım;

- Astropay kart 19 haneli bir kod numarasıdır ve benzersizdir. Her ülkenin kodları birbirinden değişik olup çakışma ihtimali bulunmamaktadır.

- Astropay kart ön ödemeli bir kart olup belirli miktarlar ile alınabilir. ( Örneğin; 10 Euro,15 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 30 Euro, 50 Euro, 100 Euro gibi.. )

- Astropay kart tek kullanımlık bir karttır. Bu yüzden Astropay kart alır iken ne kadar kullanacağınızı bilmeniz ve ona göre almanız gerekmektedir.

- Astropay kartın nerelerde geçerli olduğunu kontrol edin ve eğer ödeme yöntemleri arasında Astropay kart var ise Astropayınızı alın.

 

Astropay alım ve Astropay bozdurma işlemleri ülkemizde sadece Astropay Card Bayiileri tarafından, kurumsal firmalara verilmektedir. Bunu göz önüne alarak sizlerde paravan firmalara değil direk kurumsal firmalar ile iletişime geçerek Astropay alım ve Astropay bozdurma işlemlerini halledebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için lütfen  https://www.astropay39.com/ adresimizi ziyaret ediniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Teknik Çadır: Uber kavşağında
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek
Sekizinci Kieran Read yaralanmadan Yüzbaşı Yeni Zelanda'ya dönecek