Aston Martin’in son üç aydır üzerinde çalıştığı gizli proje basına sızdı

Aston Martin’in son üç aydır üzerinde çalıştığı gizli proje basına sızdı
Aston Martin’in son üç aydır üzerinde çalıştığı gizli proje basına sızdı Harun antepli
Bu içerik 19 kez okundu.

Otomotiv devi dünyanın en hızlı süper arabasını yapmayı hedefliyor. Aston Martin bunu yapmak için, Red Bull ve Formula 1 ekibi ile tarihi ve gizli bir ortaklığa girişti. Başlangıç olarak, Aston Martin logosu, 2016 sezonu yarışlarında Red Bull’un Formula 1 yarış aracı önünde amblem olarak kullanılacak.

İlginizi çekebilir>>>2016'nın en iyi 16 aile otomobili 

Ama bu ortaklığın gerçek hedefi 2018 yılına kadar yarış mühendisi ve tasarım uzmanı Adrian Newey ile birlikte bir HyperCar yapmak. Adrian Newey Formula 1 dünyasının X-Men’i olarak tanınıyor. Dahil olduğu her takımın yarışlarda kazanmasını sağlayan tasarımcıya Profesör-X de deniyor. Bu tarihi bir ortaklık Aston Martin için önemli bir kazançtır.

1458229332_02.jpg

Günümüz ileri teknolojisinde çok az sayıda kalan ortaklık olmayan bağımsız otomobil üreticilerinden biri olarak hayatta kalmaya çalışan İngiliz şirketinin geleceği hakkında endişeleri gidermesi açısında da önemlidir. Tek başına bir otomotiv üretici olarak ileri teknoloji otomobiller oluşturmak artık nerdeyse çok zor. Ama Aston Martin bu ortaklığa sadece hayatta kalmak olarak bakıyor diyemeyiz.

İlginizi çekebilir>>>BMW en akıllı otomobili üretecek!

Aston Martin CEO'su Andy Palmer hedefledikleri bu süper hızlı aracı resmen kabul etti ve kod adı Project AM-RB 001 olan bu süper aracın, muhteşem güzellik, aerodinamik verimlilik, ileri teknoloji ve hızlı ama zarif bir yarış arabası olarak Formula 1 pistinde yer alması bekleniyor.

1458229381_03.jpg

Bu cesur girişimde Red Bull ile sözleşme ancak tamamlanmış ve aracın stili Aston Martin'in yaratıcı şeflerinden Marek Reichman tarafından yapılacak, Newey araçta teknik yönetici olarak görev alacak.
Aston Martin tasarımlar bölümü, sipariş üzerine bu süper aracın ensest seks hikayeleri yollara çıkabilmesi için uygun hale getirmekten sorumlu olacaktır.

Şu anda AM-RB 001 ve "Nebula Projesi" olarak bilinen – bu araç sadece sanal olarak var ve her sezon yeniden tasarlanmış olarak pistlere çıkan F1 araçlarında dünyanın en hızlı hareket eden aracı olarak bilgisayar simülasyonları ve yazılımı kullanılarak tasarlanmış oldu.

 


Audi SQ5'e dişli rakip New York'ta boy gösterdi

aston martin gizli proje red bull
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort