Artık Otobüsler Sizin Kontrolünüzde

Artık Otobüsler Sizin Kontrolünüzde
Artık Otobüsler Sizin Kontrolünüzde Emre
Bu içerik 10 kez okundu.

Şehir içi veya şehirlerarası yollarda seyrederken, trafiğin keşmekeşinden etkilenmeden, diğer büyük araçların yarattığı tehlikeden sakınmanın en kolay yolu, otobüsle seyahat olduğu kaydedilmektedir. Kalabalık bir grup ile yapılması gereken seyahatler, kısa veya uzun mesafe ayrımı olmaksızın, olabildiğince az araç ile yapılarak, zaman ve yakıt tasarrufu önerilmektedir. Günlük otobüs kiralama, bu amaçla tercih edilmekte ve aynı amacı paylaşan insanları taşımaktadır.

 Günlük Otobüs Kiralama Firmaları İyi Araştırılmalı

Emniyet Genel Müdürlüğü, Ulaştırma Bakanlığı ve ilgili pek çok farklı kurum, bu firmaları denetler ve belgelendirir. Gerekli çalışma ve denetleme belgelerine sahip olmayan otobüs kiralama şirketleri, büyük olasılıkla; ya sahtedir ya da eksiklikleri yüzünden belgelerini alamamıştır. Her iki durumda, kiralayan müşterileri tehlikeye atacağından, mutlaka iyi araştırılmalı ve en uygun seçin yapılmalıdır. Gidilecek en uygun rotayı bilmeyen, varılan noktada ise müşteriyi beklemeyen firmaların varlığı rapor edilmektedir.

 Günlük Otobüs Kiralama Fiyatları Hakkında Bilgi

           Günlük otobüs kiralama fiyatları, ilgili meslek odası tarafından belirlenmektedir. En iyi fiyat, en ucuz fiyat anlamına gelmemeli, seçim yaparken, odanın yayınladığı fiyat listesinin altında kalan fiyatlar, otomatik olarak elenmelidir. Bu fiyat tarifesinin altında kalan firma, büyük bir olasılıkla almayı planladığınız hizmeti verme yeterliğinde değildir. Uzman olmayan ve deneyimsiz şoförler, uygun ve sağlam olmayan otobüsler ile kiralama işleri yapan şirketlerin çokluğu dikkat çekmektedir.            Günlük otobüs kiralama fiyatları teklifi aldığınız kiralama şirketlerini değerlendirirken, verilen yan hizmet ürünlerini inceleyerek karar vermeniz önerilmektedir. Örneğin; fiyat olarak birbirine çok yakın 3 firma sona kaldıysa, bu firmalar içinden, araç içi ikramları olanın seçilmesi doğru olacaktır.

 Düğüne Yetişemeyen Misafirler Olay Çıkardı

Büyük bir grup halinde, şehir dışındaki düğüne gitmek için otobüs kiralayan aile büyükleri, anlaştıkları şoförü ve aracın hazır olmadığını gördüler. Şirket yetkilileri sözleşme yapılmadığı için, günlük otobüs kiralama şirketinin, seyahat tarihinde hazır olmadığını ve bu durumun kendilerine bildirilmediğini iddia edince, olay karakolda sonuçlandı. Gerekli bilgilerle donatılmış bir sözleşme, bağlayıcı hükümleri ile düğün ve cenaze gibi ailevi durumlar içeren organizasyonu yapan kişileri korumakta ve organizasyonda aksaklıkların en aza indirilmesini sağlamaktadır. www.yolcutasimaciligi.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek