Arkansaslı bi adam yetişkin oyuncağı çalma suçundan tutuklandı

Yetişkin oyuncakları satışı yapan bir firmanın deposunu soyduğundan şüphelenilen Arkansaslı bir adam, çalındığı iddia edilen yetişkin oyuncağını güvenlik görevlisinin kendisine yaklaşmasıyla birlikte cebinden düştükten sonra tutuklandı.

Arkansaslı bi adam yetişkin oyuncağı çalma suçundan tutuklandı
Arkansaslı bi adam yetişkin oyuncağı çalma suçundan tutuklandı Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

30 yaşındaki Andrew Bell, Çarşamba günü saat 9.00 civarı Fayetteville'deki Dikkat Çekmelerine girmişti ve bir çalışanın işçinin "görüşten çıkmaya çalıştıkları" bir arka odaya girdiğini görmeden yaklaşık yarım saat önce etrafına baktı.

Kadın çalışanın o arka odaya girdiğinde, kendisinin "ceketinde yetişkin bir seks oyuncağı olan bir cep bıçağını kapattığını" gördü. Eşyayı geri vermesini söylediğinde "cebinden çıkmadan önce cep bıçağını reddetti ve yeniden açtı" ve yaklaşmaya başladı. ona.

Onu mağazanın içine kilitledi, ama sonra başka bir müşteriyle bulaşmaya başladı, yumruklarıyla bir cam tezgahı parçalayıp ön kapıyı tekmelemeye başladı ... böylece kilidini açtı.

Birkaç dakika sonra bir Fayetteville subayı, birkaç blok ötedeki şüphelinin açıklamasına uyan birini gördü. Polis, devriye arabasıyla Bell'i engellediğinde "yetişkin bir seks oyuncağı onun arkasından yere düştü." Bell'in elinde kan vardı ve "bir kulübe kolundan koptu". Ve gördüğünde Kotlarının ön cebinde bir bıçak.

Tutuklandı ve ağırlaştırılmış soygun, ağırlaştırılmış saldırı, hırsızlık ve cezai kötü muamele ile suçlandı. Artık Washington County hapishanesinde kalıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort