Apartman dış kapı ve bina giriş kapı fiyatları

Apartman dış kapı ve bina giriş kapı fiyatları
Apartman dış kapı ve bina giriş kapı fiyatları Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Leydi Duş olarak 1994 yılından beri sizlere hizmet veriyoruz. İstanbul'da hizmet vermeye başladığımızdan beri apartman dış kapısı, duşakabin, cam çatı montajı ve imalatı yapmaktayız. Kuruluşumuzun ilk günlerinden bugüne kadar süre gelen zaman içerisinde her zaman müşteri odaklı çalışmaya ve personellerimizi bu kavram üzerine verdiğimiz eğitimlerle geliştirmeye gayret ediyoruz. 

Firma olarak teknolojiyi ve kaliteyi birinci planda tutarak verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizi memnun etmenin en iyi yolunun onları memnun etmeden geçtiğini bilerek hareket ediyoruz. Bu kapsamda özellikle personellerimize müşterilerle olan diyaloglar içerisinde sorunu tartışan değil, sorunu çözüme kavuşturarak sonuca bağlamaları yönünde hareket etmeleri gerektiğini ifade ediyoruz. Sadece İstanbul ve çevresinde değil tüm ülke geneline hizmet verdiğimiz için özellikle koordine olma ve satış sonrası hizmetin daha kaliteli olması adına son dönemde yeni çalışmalara imza atarak teknolojik oluşumlara da gidilmiştir. Bu sayede müşterilerle hem satış öncesi hem de satış sonrasında sürekli olarak diyalog içerisinde kalarak herhangi bir sıkıntının yaşanmasının önüne geçmeyi hedefliyoruz. Firmamız bünyesinde verilen hizmetin kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlı olmasına dikkat ediyor, bu konuda daha iyi fiyatlandırmaların çıkarılabilmesi için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ülke genelinde dış kapı fiyatları modelleri konusunda en geniş yelpazeye sahip bir firma olarak her bütçeye uygun çalışmalar yaparak müşterilerimizin sıkıntılarına biran önce çözüm bulunması yolunda adımlar atıyor ve çalışmalarımızı en kısa sürede sona erdiriyoruz. Yaptığımız çalışmalarda apartman dış kapı fiyatları ve bina giriş kapı fiyatları konusunda yeni yapılandırmalara giderek en iyi fiyat politikasını uygulamaya koyduk. Bu çerçevede verdiğimiz hizmetlerin daha kaliteli olması yönünde yeni çalışmalara da başladık.

Sizlerde firmamıza ulaşmak ve ürünler hakkında detaylı bilgilendirmelerden faydalanmak istiyorsanız 0 212 689 33 35 numaralı sabit hatlı telefon numaramızı kullanarak ulaşabileceğiniz gibi ayrıca 0 531 290 15 28 numaralı mobil numaramızı kullanarak ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte info@leydidus.com mail adresimize de mail gönderebilirsiniz. Ayrıca leydidus.com isimli resmi İnternet sitemiz üzerinden ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın yıldızlar Cannes festival jürisine hükmediyor
Kadın yıldızlar Cannes festival jürisine hükmediyor
CHP lideri; 24 Haziran'da seçimleri kazanacak
CHP lideri; 24 Haziran'da seçimleri kazanacak