Antonis Remos ve Eros Ramazzotti Mykonos'un En İyi Yaz Etkinliğinde Sing (video)

Perşembe günü Mykonos'da düzenlenen yıllık Antonis Remos süper partisi bu yıl Eros Ramazzotti'yi konuk etti ve her sene olduğu gibi zenginliği ve fazlalığı gösterdi.

Antonis Remos ve Eros Ramazzotti Mykonos'un En İyi Yaz Etkinliğinde Sing (video)
Antonis Remos ve Eros Ramazzotti Mykonos'un En İyi Yaz Etkinliğinde Sing (video) Admin
Bu içerik 113 kez okundu.

 

Üzerinde lüks Nammos restoranın ön masalar Psarou Plajı hala gösteri içinde birlikte gece ciro 5:30 am 2 milyon euroyu iken, her biri için 15.000 Euro ödenen zengin Lübnan, Türkler, Araplar ve bir Yunan tarafından işgal edildi Mykonos TV raporlarına göre tam hızlanıyor.

Yaklaşık 3 bin kişi gösteriye katıldı ve organizatörler makbuzlarla rekor dile getirdi. Aşama, suyun içinde kuruldu ve savurganlığın yarattığı adaya atmosfer kattı.

Krizden etkilenen Yunanistan'da, sekiz Vergi Dairesi ekibinden oluşan bir ekip olayı denetlemek için kendi masalarına sahipti. Olay için vergi gelirinin yaklaşık 500.000 avro olacağı ve bunun doğrudan özel bir devlet hesabına geçeceği tahmin edilmektedir.

Eros Rammazzotti önce sahneye çıktı ve en iyi isimlerinden bazılarını söyledi. İtalyan yıldızı kalabalığı bir kaç kelime Yunanca olarak ısıttı. Sonra Antonis Remos heyecanlı alkışın yanında sahneye çıktı. İki hit yapımcısı bir şarkı birlikte seslendirdi. Ardından iki sanatçı da DJ'in popüler şarkıları çalarak sahneden çıktı.

Remos sabah 4: 00'den biraz önce sahneye çıktığında, havai fişekler kozmopolit plajın gökyüzünü aydınlattı. Yunan süper yıldızı, çokuluslu kalabalığa çeşitli dillerde selamladı ve Yunanlıları yabancı konuklara Yunanistan'da nasıl eğlendiğini göstermeye çağırdı.

Remos tanınmış şarkılarından çoğunu ayrılan şarkıcı Pantelis Pantelidis'in hitleriyle birlikte seslendirdi. Yunanistan'ın en iyi şarkıcısı, daha iyi bir görüş ve dans için izleyicilerin çoğunun suya girmesiyle birlikte Psarou Plajı'na gelene kadar şarkı söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
The Challenge Nedir?
The Challenge Nedir?
Başkan Osman Zolan’a, Baklan’da sevgi seli
Başkan Osman Zolan’a, Baklan’da sevgi seli