Antetokounmpo: 'Ben başka hiçbir şey biliyorum, Yunanistan'

"Yunanistan'dan başka hiçbir şey bilmiyorum. Ben hiç Nijerya'ya gitmedim. Sen bir Yunanlı değilsin, bir Yunan olursun, " dedi Giannis Antetokounmpo Onassis Kültür Merkezinde 24 yaşındaki kardeşi Thanasis ile yan tarafında.

Antetokounmpo: 'Ben başka hiçbir şey biliyorum, Yunanistan'
Antetokounmpo: 'Ben başka hiçbir şey biliyorum, Yunanistan' Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

İki kardeş, Yunanistan'ın basketbolda elde ettiği başarılardan gurur duyuyor, ancak Antetokounmpo ailesi için her şey kolay olmadı, unutmayacakları bir şey.

Basketbol yıldızı, daha iyi bir hayat arayışında Yunanistan'a gelen Nijeryalı göçmen ebeveynlerin çocuklarıdır. Geçen yıl NBA'de Bucks ile 100 milyon dolarlık dört yıllık sözleşme imzalayan Giannis, Yunanistan'daki ilk günlerinde daha küçükken ailelerinin fedakarlıkları ve mücadelelerinden bahsetti.

"Zor zamanlar yaşayan birçok insan var, ancak yine de ışığı aramalısınız. Ailemiz bencil olmamak, dürüst ve samimi olmak için bize öğretti, "İspanyol kulübü MoraBanc Andorra için oynayan Thanasis ekledi.

Kardeşler Atina'daki Pazar günü Yunan milli takımı için 18.000 kişilik bir kalabalığa oynamaya hazırlanıyorlar.

"Yunanistan bizi sever, çünkü biz iyi çocuklarız. Giannis, Yunanistan'ı nereye gidersek gidelim diye teşvik ediyoruz "dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Melda     2017-06-29 Kesinlikle izleyeceğim teşekkürler
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Çalışmada dokuz yaşam tarzı değişikliği demans riskini azaltabilir
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu
Eski İngiltere kaptanı Michael Vaughan eleştirilerde bulundu