Antetokounmpo: 'Ben başka hiçbir şey biliyorum, Yunanistan'

"Yunanistan'dan başka hiçbir şey bilmiyorum. Ben hiç Nijerya'ya gitmedim. Sen bir Yunanlı değilsin, bir Yunan olursun, " dedi Giannis Antetokounmpo Onassis Kültür Merkezinde 24 yaşındaki kardeşi Thanasis ile yan tarafında.

Antetokounmpo: 'Ben başka hiçbir şey biliyorum, Yunanistan'
Antetokounmpo: 'Ben başka hiçbir şey biliyorum, Yunanistan' Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

İki kardeş, Yunanistan'ın basketbolda elde ettiği başarılardan gurur duyuyor, ancak Antetokounmpo ailesi için her şey kolay olmadı, unutmayacakları bir şey.

Basketbol yıldızı, daha iyi bir hayat arayışında Yunanistan'a gelen Nijeryalı göçmen ebeveynlerin çocuklarıdır. Geçen yıl NBA'de Bucks ile 100 milyon dolarlık dört yıllık sözleşme imzalayan Giannis, Yunanistan'daki ilk günlerinde daha küçükken ailelerinin fedakarlıkları ve mücadelelerinden bahsetti.

"Zor zamanlar yaşayan birçok insan var, ancak yine de ışığı aramalısınız. Ailemiz bencil olmamak, dürüst ve samimi olmak için bize öğretti, "İspanyol kulübü MoraBanc Andorra için oynayan Thanasis ekledi.

Kardeşler Atina'daki Pazar günü Yunan milli takımı için 18.000 kişilik bir kalabalığa oynamaya hazırlanıyorlar.

"Yunanistan bizi sever, çünkü biz iyi çocuklarız. Giannis, Yunanistan'ı nereye gidersek gidelim diye teşvik ediyoruz "dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Sınıf arkadaşı 'Tombi' okula döndü
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor
Türkiye insansız tanklar üretmeyi amaçlıyor