ANTALYA İYİ SÜNNETÇİ – Antalyasunnet.net

ANTALYA İYİ SÜNNETÇİ – Antalyasunnet.net

ANTALYA İYİ SÜNNETÇİ – Antalyasunnet.net
ANTALYA İYİ SÜNNETÇİ – Antalyasunnet.net Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

   Tarihsel süreci çok eski çağlara dayanan sünnet, genel itibariyle erkek çocuklarına küçük yaşlarda veya bebeklik döneminde uygulanan bir cerrahi işlemdir. Bu cerrahi işlem için işinin ehli doktorlarla birçok hizmet sağlanmaktadır. Çocuğunu nerede sünnet ettireceği konusunda kararsız kalan aileler, birçok araştırmayla en iyi uzman cerrahla sünneti gerçekleştirmeyi isterler. Antalya bölgesinde Antalya sünnet hizmetleri sağlayan Op. Dr. Muzaffer Zorlu, çocuğunuzun sünnet işlemlerinizde güvenilir doktorunuz olacaktır.

Antalya sünnet cerrahi işlemlerini gerçekleştiren doktor aynı zamanda hipospadias için de hizmet vermektedir. Hipospadias olarak geçen tıp terimi, her 300 veya 400 erkekte görülebilecek bir durumdur. Sünnet derisinin ön tarafta gelişmemesiyle ortaya çıkan bu durum için sünnetten önce cerrahi işlem gerektiren ameliyatın yapılması gerekmektedir. Ayrıca ailelerin genel sorularından bir tanesi de narkozsuz sünnetin olup olamayacağıdır ve çocuklarının bu süreçte nasıl hissedeceğidir.

Op. Dr. Muzaffer Zorlu, narkozsuz sünnet tedavisinin tercih edilmesi gerektiğini, narkozlu tedaviler için genel anestezi yönteminin genellikle çok korkan veya psikolojik olarak çok etkilenebilecek çocuklara uygulandığını belirtiyor. Antalya Sünnet ve Çocuk Cerrahi Kliniği’nde hizmet veren doktor, çocuklarınız ve sizin için sağlıklı bir gelecek için çabalamaktadır. Hemen doktorun web sitesinden ücretsiz randevu olabilir, siz de çocuğunuz için gerekli tedaviyi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sünnet süreci ve daha detaylı bilgi için web sitesi incelenebilir, iletişim bölümüyle kafanızdaki soruları gidermek amacıyla destek alınabilir. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Başkan Yanılmaz’dan Oda Başkanlarına Hayırlı Olsun Ziyaretleri
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
beylikdüzü escort