Ankara İmplant Yapan Diş Merkezleri

Bir diş çekimi yaptırdıysanız, yada çekimi yapılacak dişleriniz var ve siz dişinizin yerini dolduracak boşluğa ne şekilde bir tedavi uygulatmayı düşünüyorsanız implant uygulaması eksk dişlerinizin yerine estetik bir görüntü sağlayarak kaybetmiş olduğunuz bir diş yapısına geri sağlamış olacaksınız.

Ankara İmplant Yapan Diş Merkezleri
Ankara İmplant Yapan Diş Merkezleri ahmet
Bu içerik 693 kez okundu.

Bir diş çekimi yaptırdıysanız, yada çekimi yapılacak dişleriniz var ve siz dişinizin yerini dolduracak boşluğa ne şekilde bir tedavi uygulatmayı düşünüyorsanız implant uygulaması eksk dişlerinizin yerine estetik bir görüntü sağlayarak kaybetmiş olduğunuz bir diş yapısına geri sağlamış olacaksınız. İmplant uygulaması kaybetmiş olduğunuz diş boşluğuna titanyumdan oluşan vidalar sayesinde bu sorunu ortadan kaldıracaktır. Titanyumdan oluşan vidaların sağlıklı bir kemiğe yerleştirilmesiyle birlikte üzerine takılan kalıcı diş protezi ile hem estetik açıdan hem de çiğneme fonksiyonunuzun gerçek bir dişiniz varmışcasına hissetirmesinden kaynaklı olarak en sık tercih edilen uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Siz de uygun fiyatlar dahilinde Batıkent implant uygulaması özel kliniğinde sağlıklı bir ağız yapısını geri elde edebileceksiniz.

İmplant Uygulama Aşamaları Ne Şekildedir.

İmoplant uygulaması yaptıracak kişiler akıllarında bir çok soruyu barındırmaktadırlar. İmplant uygulaması yaptıracak kişi öncelikle bilmelidir ki gerçek ve doğal dişlerinizden farksız olmak üzere en doğru implant uygulaması Ankara implant özel kliniğinde gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte aynı zamanda implant uygulamasının yapım aşamaları hakkında bilgi edinmek isteyenler açısından bir kaç tüyo bulunmaktadır. Bunlardan birincisi diş çekiminin hemen ardından yapılan implant ve ikincisi ise çekilmiş dişe uygulanan implant çekilmiş dişe uygulanan implant yaklaşık olarak 1 ile 3 a arasında bekleme sağlandıktan sonra vidaların kemiğe kaynaması sonrası kalıcı diş protezleriniz takılarak doğal ve estetik açıdan kullanımını sağlayacağınız implant uygulamasıdır. İmplant dokuyla dost olan titanyumdan oluşan vidalar tarafından sağlanmaktadır.

İmplant Uygulaması Tedavi Yöntemleri

İmplant uygulaması yaptıracak kişiye ilk olarak implanta uygun olup olmadığı değerlendirilmektedir. Şeker hastaların da doku iyileşmesi zor olmasından kaynaklı olarak implant uygulaması yaptıracak kişinin enfeksiyon riski yüksek olması açısından şekeri sürekli olarak yüksek olan kişilere bu uygulama yapılmamaktadır. Veya çok sigara içen bir kişinin ağzında bakterilerin çok olması ile implant uygulaması yaptıracak kişiye implanttan önce 20 gün ve implanttan sonra 1 ay olarak sigarayı bırakması yada azaltması doğrultusunda implant uygulaması yapılabilmektedir. Sizde uygun fiyatlar doğrultusunda çene kemiğinizin yeterli olması doğrultusunda Yenimahalle implant tedavi merkezine giderek implant uygulamasını uzman hekimler tarafından yaptırabilir ve konuşma, yemek yeme gibi işlevlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İmplant uygulaması ile eksik dişlerinizi en sağlıklı şekilde ortadan kaldırabilirsiniz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi