Ankara Dudak ve yanak dolgusu

Dudak Dolgusu Ankara kliniğimizde son dönemlerde dudak dolgunluğunun moda olması da göz önüne alınırsa oldukça tercih edilen bir işlemdir.

Ankara Dudak ve yanak dolgusu
Ankara Dudak ve yanak dolgusu zgtanitim
Bu içerik 0 kez okundu.

Dudak Dolgusu Ankara kliniğimizde son dönemlerde dudak dolgunluğunun moda olması da göz önüne alınırsa oldukça tercih edilen bir işlemdir. Hacimli dudakların kısa sürede elde edilebildiği dudak dolgusu Ankara bölgesinde yıllardır kaliteli ve güvenilir hizmet vermekte olan kliniğimizde doktorumuz Buket Yıldırım tarafından yapılabilmektedir.

Dudak dolgusu nasıl yapılır?

Dudak dolgusu işlemi ortalama 20 dakika kadar sürmekte olup, kişilerin işlem öncesinde kesinlikle dudaklarında herhangi bir yara ve uçuk olmaması gerekmektedir. Aksi halde uygulama asla yapılmamalıdır. Bunun dışında dolgu maddesi ince uçlu iğneler sayesinde belirlenen dozlarda doktorumuz tarafından dudaklara enjekte edilmektedir. İşlem esnasında ağrı ve acı hissinin minimal düzeye inmesi için de kremler kullanılabilmektedir. Yanak Dolgusu Ankara ve çevre illerde yine sıklıkla tercih edilmekte olan ve özellikle de 40 lı yaşlarını geçmiş olan bayanların tercih ettiği bir uygulamadır. Yanaklar belirli bir yaş sonrasında yer çekimine yenik düşerek hacimlerini kaybeder ve yanaklarda sarkmalar meydana gelir. Bu gibi durumlarda da mutlaka yanak dolgusu yapılarak kişilerin daha canlı ve hacimli bir yüze kavuşması sağlanır.

Yanak dolgusu kimlere yapılır?

Yanak dolgusu Ankara kliniğimizde doktorumuzun da önerisi ile her yaş gurubuna yanak dolgu uygulaması yapılabilmektedir. Ancak hamile ve emziren annelerin bu uygulamayı doktorun belirlediği süre çerisinde yaptırması gerekmektedir. Alın çizgisine dolgu uygulaması da genellikle derin kırışıklık ve çizgilerin giderilmesinde tercih edilmektedir. Çünkü derin olan kırışıklıkların ve çizgilerin doldurulması sadece dolgu uygulaması ile istenilen etkiyi sunmaktadır. Botoks uygulaması bu gibi durumlarda yeterli olmayabilmektedir.

Alın çizgilerine dolgu uygulaması nasıl yapılır?

Alın çizgisine dolgu uygulamasında kişilerin kırışıklık olan bölgesine  hyalüronik asit enjekte edilir. İşlemde uygulanan iğnelerin acısını hissetmemek için doktorumuz uyuşturucu özelliği olan kremler sürmektedir. Bu sayede uygulamada ağrı hissi meydana gelmez. Sizler de konu ile ilgili detaylı bilgi ve randevu için de kliniğimizin internet sitesi olan www.drbuketyildirim.com'u ziyaret edebilir ve kolaylıkla randevunuzu alabilirsiniz. Unutmayın güzelliğinizle her zaman bir adım daha önde olursunuz!

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gönül Sofrası Aktepe’de kuruldu
Gönül Sofrası Aktepe’de kuruldu
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı
Doğan Babacan son yolculuğuna uğurlandı