Anchor Dilediğiniz yerde dil eğitimi

Anchor Dilediğiniz yerde dil eğitimi
Anchor Dilediğiniz yerde dil eğitimi Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

Preply, dilediğiniz an, dilediğiniz yerde online dersler sayesinde dil eğitimi almanızı sağlayan yeni bir platformdur. Bu platform sayesinde yerli ya da yabancı eğitmenlerden dilediğiniz dile dair eğitim alabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan herhangi bir yerden, daha önce rezervasyonunuzu yaptırdığınız herhangi bir saatte eğitim alabilirsiniz.

Nasıl Başlarım?

Öncelikle yapmanız gereken şey eğitmen bulmaktır. Bunun için önce almak istediğiniz dil eğitimine ve eğitmenin şehrine dair seçenekleri belirlemelisiniz. Preply internet sitesinde bulunan filtreleri kullanarak belirlediğiniz kriterlere uygun eğitmenleri belirleyebilirsiniz.

Sonraki işlem ise istek atmaktır. Bu eğitmenlere istek atabilirsiniz. Hatta cevap alma sürecini hızlandırmak adına birden çok eğitmene istekte bulunabilirsiniz. Eğitmenlerin ortalama dönüş yapma süreleri profillerinde gözükmektedir. Ayrıca eğitmene dair daha pek çok bilgiyi yine onların kişisel profil sayfalarında bulabilir ve seçiminizi buna göre yapabilirsiniz.

Preply site kuralları çerçevesinde, iletişim bilgileri paylaşmak yasaktır. Bu tarz bir kural ihlali gerçekleşirse sistemden engellenir ve online ders alamazsınız. Sitenin güvenliği ve kötüye kullanımını önlemek amacıyla böyle bir prosedür bulunmaktadır.

 

Eğitmenler fiyat tarifelerini kendileri belirlemektedir. Preply bu konuda hiçbir eğitmene karışmamaktadır. Ancak tabi ki eğitmenler de tercih edilmek için belli fiyat aralıkları belirlemektedirler. Bir nevi serbest piyasa sistemi ile zaten fiyatlar belli bir şekilde dengelenmektedir. Ayrıca eğitmenin daha önce verdiği ders saatleri hakkındaki bilgide tercihinizi yaparken yardımcı olabilir. Eğitmenler hakkında pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz.

İsteğinize yanıt veren eğitmen ile birlikte ilk derse başlayabilirsiniz. Bunun için önce ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödemeniz sistemde güvendedir. Ancak ders gerçekleştikten sonra eğitmene ödeme yapılmaktadır. Eğer ders herhangi bir nedenden gerçekleşmeyecek olursa paranızı iade alabilir ya da ücretsiz bir şekilde başka bir eğitmen ile ilk dersinizi gerçekleştirebilirsiniz. Preply mümkün olduğunca dil eğitimi alabilmeniz için çaba göstermektedir.

 

Online dersler ile birlikte dil öğrenme süreciniz hızlanır. Daha kolay ve akıcı bir şekilde dil öğrenebilirsiniz. Eğitmenleriniz ile dilediğiniz herhangi bir yerde dil eğitimi almanız mümkündür.

Sitede en popüler dil eğitimi tercihleri arasında farklı diller vardır. Bunlar son sayılar dikkate alınarak hazırlanan tercih sıralamalarıdır. En popüler istek İngilizce dil seçeneğidir. Onu İspanyolca, Rusça ve Fransızca takip etmektedir. Sonrasında ise Almanca, Portekizce ve İtalyanca gelmektedir. Ayrıca Arapça dil eğitimi de yine seçenekler arasında bulunmaktadır.

Tüm bu dilleri ve daha fazlasını ister yerli eğitmenlerden ister yabancı eğitmenlerden öğrenebilirsiniz. Yabancı eğitmenlerden alınan derslerde o dili telaffuz etme bilginizde artmaktadır. Dil eğitimi konusunda Preply sitesi oldukça önemli gelişmeler kaydetmiştir.

Sitede bulunan referanslar bölümünden yüzlerce kişinin deneyimlerini okuyabilir ve böylelikle sitenin işleyişi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bu referanslar ayrıca Preply’ın güvenilirliğini de göstermektedir.

Bugüne kadar Preply’da 80.000’den fazla öğrenci, eğitmenler aracılığıyla dil eğitimi aldı. Online ders ile istediğiniz yerde eğitim görebilir ve böylece hem zamanınızdan tasarruf edip hem de dil öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Preply internet sitesinden yapacağınız basit bir başvuru ile eğitmen de olabilir ve böylece dil eğitimi vererek gelir elde edebilirsiniz. Eğitmenlerin tecrübeleri ve fiyatları profillerinde yer almaktadır. Buna uygun bir şekilde profil oluşturabilir ve siz de Preply ailesine katılabilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için yapmanız gereken tek şey https://preply.com/tr/ internet sitesini ziyaret etmektir. Yalnızca 3 adımda eğitmeninizle online derse başlayabilirsiniz. Bire bir bu online dersler sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde dil öğrenirsiniz. Ayrıca diksiyonunuzda yine akıcı bir hale gelmiş olur. Preply platformu ile herkes rahatlıkla dil öğrenebilir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
uguz42429     2018-05-21 1000000takipci 1000000fotografimi begeniistiyorum
Ömer Yiğit     2018-05-12 Nova, son derece profesyonel bir çeviri ofisi. Herkese tavsiye ederim.
Acracr     2018-05-04 Alışveriş yapmadan önce ekşide ve şikayet var da arattım mosmoda.com ile aynı şirket dolandırıcı diye yorum yapıldığından vazgeçtim..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'u kim yönetiyor?
Facebook'u kim yönetiyor?
Cengiz Ünder,
Cengiz Ünder, "Yılın En Başarılı Yabancı Genç Oyuncusu" seçildi