'Anavatan' yıldızı Mandy Patinkin mültecilere hoş geldiniz

Emmy ve Tony ödüllü oyuncusu Mandy Patinkin, mültecilere saygı ve haysiyet çağrısı yapan ateşli bir konuşma yapmak için 12 Şubat'ta Hollywood'da Yıldızın yıldızı özel ödül töreni düzenledi.

'Anavatan' yıldızı Mandy Patinkin mültecilere hoş geldiniz
'Anavatan' yıldızı Mandy Patinkin mültecilere hoş geldiniz Admin
Bu içerik 182 kez okundu.

 

CIA operatörü Saul Berenson'ı Showtime casus dramasında "Vatan" olarak oynayan en tanınmış 65 yaşındaki Chicago yerli halk, olaya bir Iraklı mülteci memnuniyetle karşıladı ve kalabalığın tasarrufta bulunanın durumunu tanımasına çağırdı.

"Dünyamızın en savunmasız kişileri olan, dikkat etmemizi gerektiren daha dikkat çeken, böylece kaliteli yaşamlar edinebilecek ve çocuklarını sağlıklı, sağlıklı ve sağlıklı bir ortamda yetiştirebileceklerini düşünmeni istiyorum. savaştan yırtılmış, atmosfer ve büyümekten değil, yaşamak ve gelişmek "dedi.

Büyük babası Alman işgali altındaki Polonya'da Nazileri terk eden ve büyükannesi Rus pogromlarından kaçan Patinkin, savaştan yırtılan Suriye'den mültecilere yardım etmek için 2015'te Yunanistan'a gitmekten bu yana yerinden olmuş kişilerin durumuna tanık olmak için geniş seyahat etti.

Güney Kore'deki Kış Olimpiyatlarında ABD takımının etnik çeşitliliğini fark ederek kendisine göçmenlerin ülkeye yaptıkları katkıyı hatırlattığını söyledi.

"Onlar bizim kahramanımız ve bütün sporcularımız, bizi temsil ediyorlar" diye devam etti. "Kaybetmeden diğer göçmenleri de merak etmeden kabul etmeyi ve onlara güvenmeyi öğrenmeyi ve korkuyla yönlendirilmemeyi öğrenmemizi öğreneceğiz, onlar öğretmenlerimiz."  

Patinkin, şu an CIA Ortadoğu Şefi olan Saul Berenson'u 2011 yılından bu yana "Anavatan" a tasvir etti ancak üç Emmy adayı oldu ancak CBS medikal draması "Chicago Hope" için 1995 yılında ödül kazandı. 

Mandy Patinkin Hollywood Yürüyüş Ünvanı Vatan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Denizli’de Kültür ve Sanatın Kalbi Burada Aracak
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı
Moldova'nın aday kadrosu açıklandı