Ameliyatsız Yüz Germe

Yaşadığımız her deneyim aslında yüzümüze bir hareket olarak yansır. Acılar, mutluluklar, gülümseme ya da ağlama sonucunda yüz kaslarımızda uzun vadede bir deformasyon bırakmaktadır.

Ameliyatsız Yüz Germe
Ameliyatsız Yüz Germe ahmet
Bu içerik 0 kez okundu.

Yaşadığımız her deneyim aslında yüzümüze bir hareket olarak yansır. Acılar, mutluluklar, gülümseme ya da ağlama sonucunda yüz kaslarımızda uzun vadede bir deformasyon bırakmaktadır. Ayrıca güneşe maruz kalma, yaşlılık kısacası diğer organlarımızdan farklı şekilde kendisini deneyimler yüzümüz ve kırışıklıklar, sarkmalar hacmini kaybetmesine neden olur. Ameliyatsız yüz germe cilt altına yerleştirilen özel ipler ile sarkan yüz duvarlarını çekme, toplama işlemidir. Kullanılan özel ipler cilt altında zamanla kaybolan bir maddeden üretilmektedir. Eğer yüzde sarkmalar aşırı fazla ise bu uygulama çok etkili olamayabilir. Ancak ameliyat olmak istemeyenler için güzel bir seçenek oluşturmaktadır. Lokal anestezi ile uygulanan germe işlemi sonrasında kişi rahatlıkla yaşantısına devam edebilir. Bu yöntem ayrıca boyun sarkmalarında da kullanılabildiği gibi, göğüs sarkmalarını düzeltmede, kalçaları yukarı kaldırmada ve diğer vücut sarkmalarını toparlamak için de kullanılmaktadır. Ameliyatsız Yüz Germe ya da diğer adıyla iple yüz asma yöntemi yüz bölgesinde birçok noktada kullanılabilmektedir.

Ameliyatsız Yüz Germe Yönteminin Avantajları 

Cerrahi bir işlem olan yüz germe operasyonları çeşitli riskleri taşıyabiliyor. Bunun yanı sıra sonuçtan memnun kalınmadığı durumlara da rastlanılmakta. Yine ameliyat uzun zaman alan bir iş ve zaman günümüzde çok değerli. İşte bu nedenle ameliyatsız yüz germenin avantajları başlıyor. Ameliyat sonrası acı, ağrı, şişlikler ve morluklar yok. İyileşme süreci yok, çünkü işlem sonrasında normal hayata devam edilebiliyor. İz bırakmıyor, etkisini hemen görülüyor ve tedavinin hemen sonrasında cilt makyaj yapmaya elverişli oluyor. Cerrahi operasyonlara göre çok daha bütçeye uygun. 

Estetik hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayın

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Abdülmetin Balkanlıoğlu Vefat Etti
Abdülmetin Balkanlıoğlu Vefat Etti
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı