Ambaristan İle Güvenilir Nakliye

Ambaristan İle Güvenilir Nakliye
Ambaristan İle Güvenilir Nakliye ahmet
Bu içerik 2084 kez okundu.

Ambaristan, 2018 yılında kurulan merkez noktaları İstanbul ve Kocaeli olmak üzere Türkiye’nin her tarafına nakliyat ve taşımacılık hizmeti veren bir nakliyat şirketidir.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

İstanbul nakliyat, İstanbul ambar, tır ile taşımacılık, kamyon ile taşımacılık, kamyonet ile taşımacılık parça yük taşımacılık, eşya taşıma, ofis taşıma, depolama hizmetlerimizde önceliğimiz sizinle iyi bir iletişim kurup durum ve yük tespiti yapmaktır. Müşterilerimizle anlaşarak mevcut durumunuza göre en kaliteli ve uygun aracı hizmetinize sunuyoruz.

Hizmetlerimizi Daha Ayrıntılı Açıklayacak Olursak;

  • Şehir İçi Nakliye

Kısa mesafeli taşımacılık işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın durumuna göre araç ayrımı gözetmeden sizlere yardımcı olmaktayız.

  • Parsiyel Taşımacılık

Yükünüz bir aracı dolduracak kadar çok değilse parça parça olan yüklerinizidilediğiniz yere teslim ediyoruz.

  • Eşya Taşıma

İster evden eve olarak isterseniz de sadece nakliye ile eşyalarınızı sizin istediğiniz şekilde ve istediğiniz yere güvenle taşıyoruz.

  • Ofis Taşıma

Ofisinizde ki eşyaların miktarına göre İsterseniz kendi imkânlarınızla isterseniz de sadece uygun gördüğünüz tarzda bir araç ve personel desteği ile ofisinizi istediğiniz şekilde taşıyoruz.

  • Sigortalı Taşıma

İstanbul ambar olarak değerli değersiz, küçük büyük ayırt etmeden bize emanet ettiğiniz her eşyayı sigortalı olarak güvenle taşıyoruz.

  • Depolama

Nakliye tarihi henüz gelmemiş ürünleri ve yükleri güvenlikli depolarımızda muhafaza ederiz.

Güvenli Bir Şirket Miyiz?

Bu konuda endişelenmenize hiç gerek yok. Bize teslim ettiğiniz eşyalar ne durumda olursa olsun mutlaka nakliye de yasal güvence altına aldıktan sonra nakliyesini yapıyoruz. Ambaristan’da tüm yükler değer veya büyüklük fark etmeksizin güvenle taşınır. Yük taşıma sigortası sayesinde değeri fark etmeksizin (miktar bakımından az, çok) sigortalı taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Bizi Özel Yapan Nedir?

Taşımacılık hizmetlerinde dürüst ve güvenilir olmak firmamız adına çok önemlidir. Müşterilerimizin değer verdiği ve kullandığı eşyaların yada depolanacak ürünlerinin bizeemanet etmesini ve bu konuda güvenmesininne kadar kutsal olduğunun bilinciyle hareket ediyoruz. Ürünlerinizi güvence altında taşımanın yanı sıra en kaliteli hizmeti sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Sektörün dinamiklerine en uygun şekilde kendimizi sürekli yenileniyoruz.

Nerelerde Hizmet Veriyoruz?

Merkezimiz İstanbul ve Kocaeli olmak üzere Türkiye’nin her yerine her türlü taşımacılık işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu konuda bize ulaşıp bilgi almanız yeterlidir.

Bize Nereden Ve Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Bize tüm İstanbul nakliye hizmetleri için telefon numaralarımızile sosyal medya hesaplarımız ileya da e-posta adresimizden ulaşabilirsiniz.

Telefon numaralarımız: 05525308282/05369308282

Eposta adresimiz: ambaristan34@gmail.com

Çalışma Saatlerimiz Nelerdir?

08.00-22.00

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye 25.861 yeni koronavirüs vakası, 228 ölüm daha bildirdi.
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi
Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği göz kamaştıran şovlarla sona erdi