Alyans Modelinizi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Alyans Modelinizi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?
Alyans Modelinizi Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir? Admin
Bu içerik 367 kez okundu.

 

Ömür boyu beraber olacağınız şanslı kişiyi seçtikten sonra atmanız gereken adımların başında, ona bağlı kalacağınızın sembolü, iyi günde, kötü günde, hastalıkta ve sağlıkta, kısacası hayatınızın her anında parmağınızda duracak olan alyansı seçmek gelir. Alyans seçmek bu sebeplerden dolayı oldukça önemli ve dikkat edilmesi gereken bir konudur.

Alyans Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Birlikte adım atacağınız ve bu güzel olayın simgesi olan alyans modelinizi isterseniz o yılın trend dizaynları arasından seçebilirsiniz fakat unutmamak gerekir ki her zaman parmağınızda duracağından ötürü pek çok çift daha klasik olan altın alyans modellerini tercih etmektedir. Çiftler arasında bir uyum oluşturan bu modellerin en önemli özelliği ise rahat olmaları ve parmağınızı sıkmamalarıdır.

Alyans seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise, gündelik hayatta çalışırken, gece uyku sırasında,ev işlerini yaparken, sokakta yürürken parmağınıza zarar verecek, parmak ölçülerinizden büyük yada küçük modelleri tercih etmemenizdir. Fazla küçük modeller parmağınızı sıkarak şişmesine ve kan toplamasına neden olabilmektedir. Bazı çiftler alyansların iç yüzüne önemli tarihleri, belirli şekilleri kazıtmak isteyebilir. Bu işlemeler daha sonradan parmağınızı tahriş ederek, derinize zarar verebilir. Tarihinizi yüzüğün içine kazıtırken çok derine işlemesini rica edebilirsiniz.

Ellerinizi çok kullandığınız bir işte çalışıyorsanız fazla detaylı modeller elinizi tahriş edebilir ve alyansınızı çıkartmak zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden daha ergonomik ve klasik modelleri tercih ederek bu gibi istenmeyen durumlardan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Yine aynı şekilde resmi bir işte çalışıyorsanız tercihini çok daha düz altın alyans modellerinden kullanabilirsiniz. Tercih edeceğiniz klasik bir altın alyans modeli sayesinde eşiniz özel gün ve davetlerde hem alyansını hem de tek taşını takarak daha şık bir görüntü elde edebilecektir.

El yapınıza göre alyans seçmeniz oldukça önemlidir. Kemikli yapıda bir ele sahipseniz biraz daha küçük bir alyans modeli tercih edebilirsiniz. Bol gelen alyansın kaybolma ihtimali oldukça yüksektir. Böyle bir durumu yaşamayı pek tabii kimse istemez. Eğer parmaklarınız daha toplu bir yapıdaysa ve şişiyorsa normal alyans ölçünüzden bir boy daha büyük alyans alarak şişme payını da hesap etmeyi unutmayınız.

Altın Alyans Modellerini Tercih Ederken

Her sene değişen moda çizgilerine ayak uydurmak oldukça zordur. Alyans modelleri arasında hangisini seçeceğinize karar verirken kaybolup gitmek içten bile değil. Bu yüzden asıl önemli olan sizin birlikte seveceğiniz, takarken mutluluk duyacağınız, rahatsızlık vermeyen, elinizde sırıtmayan, şıklığınızı tamamlayacak olan güzel bir model bulmanızdır. Yukarıda bahsettiğimiz konulara dikkat ederek sizin ve eşiniz için en doğru alyansı seçeceğinizi umuyoruz. Yazımızda bahsettiğimiz altın alyans modellerini incelemek ve fikir edinmek isterseniz altın alyans modelleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Selanik Yahudi Müzesi yeni kanadı başlattı
Selanik Yahudi Müzesi yeni kanadı başlattı
Galiçya filmi Selanik Film Festivali'nde birincilik ödülü kazandı
Galiçya filmi Selanik Film Festivali'nde birincilik ödülü kazandı