Altın Künye Tasarımlar

Altın Künye Tasarımlar

Altın Künye Tasarımlar
Altın Künye Tasarımlar Admin
Bu içerik 2251 kez okundu.

 

Çeşitli büyüklükte ve değişik modellerde altın künye modelleri bilekleri süslemektedir. Tasarımları her gün değişen ve gelişen bir ürün haline gelmiştir. Geçmişte kalan, düz sade ve isim yazan bir plaka ve zincirden ibaret olan tasarımlar günümüzde de talep görmektedir. Sadeliği ile tercih sebebi olmaktadır. En minimalist tercihleri olanlardan, en cüretkâr kişilere bile hitap edecek tasarımları ile pazarda yerlerini almaktadırlar. Özellikle çocuklar için üretilen sevimli olanları vitrinlerde yerlerini almışlardır. Her biri ayrı bir zevke seslenmektedir.

Altın Künye Hediye

Hediye edilmek için güzel bir takıdır. Altın olması değerini arttırmaktadır. Altın zaman içinde değerini yitirmeden varlığını sürdürmektedir. Hiçbir bozulmaya uğramamaktadır. Çocuk ya da bebek hediyesi olarak, ilk künyeyi almak belki sizin göreviniz olacaktır. Birbirinden güzel, şirin erkek ve kız çocuklarına uygun tasarımlar vardır. Seçilecek en güzel hediye olacağı kesindir.

Altın Künye Modelleri

Seçimi yapılan altın künye modelleri kişinin yapısını da gösterir. Mineli cicili biçili modellerden biri tercih edilebilir. Ya da üç renk altın ile hazırlanmış bir model çok güzel yakışabilir. Beyaz altın her dönem modadır ve asil durur. Tüm model ve tasarımlara internetten bakmanın ve fiyat bilgisine erişmenin kolay olduğu bir siteyi size önermekteyiz. Bol çeşit ve model görmek için https://www.emajewellery.com.tr/altin-bileklik linkine tıklayabilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere