Almanya’ya Ev Eşyası Nasıl Götürülür?

Son zamanlarda farklı ülkelere kargo ve taşınma gönderimi artmıştır. İnternet üstünden inceleme yapacak olduğunuz vakit binlerce taşıma şirketi ve global kargo firması bulabilmektesinizdir.

Almanya’ya Ev Eşyası Nasıl Götürülür?
Almanya’ya Ev Eşyası Nasıl Götürülür? ahmet
Bu içerik 1841 kez okundu.

Son zamanlarda farklı ülkelere kargo ve taşınma gönderimi artmıştır. İnternet üstünden inceleme yapacak olduğunuz vakit binlerce taşıma şirketi ve global kargo firması bulabilmektesinizdir. Almanya Cumhuriyeti’nde oturma izniniz bulunmuş olduğu zaman eşyalarınızı nakliyeniz için herhangi bir sıkıntı bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken eşyalarınız ve bütçeniz için en iyi hizmeti vermekte olan bir taşıma şirketi bulup anlaşmak. Bunun yanı sıra eşya göndermek istemekte olanların aklına “Almanya Cumhuriyeti’ne eşyalarımı ne şekilde gönderebilirim? Suali gelmektedir. Eğer ki yurtdışına ev taşıma ayarlamak istemiyorsanız yurtdışı eşya nakliye belgesi olmakta olan herhangi bir kamyon ile de nakliye yapmanız mümkün olabilir. G2 yetki belgesi olan kamyonla uluslararası nakliye yapmak mümkün olabilir. Firmamız ekip ve ekipmanları ile belgelerini tamamlayarak Avrupa’daki çoğu noktaya eşya nakliye işini yapıyor. Güven ve kalite ön safta tutulan şirketimizde referanslarımız ile sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyarız.  

Almanya’ya Eşya Nakliyatı İçin Gereken Belgeler  

Türkiye’den Almanya’ya evden eve nakliyat fiyatları yapılabilmesi için ilk önce en önemli bir takım işlemi yerine getirmeniz gerekmektedir. Taşınma için gerekli olmakta olan belgeler şunlar olmaktadır:  

  • Eşya sıralaması 
  • Pasaport çıktı fotokopisi 
  • Nüfus cüzdanı çıktı fotokopisi  
  • Gümrükleme vekaleti 

Eğer ki kargo gönderecek olacaksanız konşimento belgesi hazırlamanız gerekir.  

Almanya Cumhuriyeti’ne Eşya Gönderim Fiyatları  

Almanya Cumhuriyeti’ne eşyalarımı ne şekilde gönderebilirim sualinin sonrasında maaşların ne denli olduğu merak edilmektedir. Uluslararası zati eşya taşımacılığı yapacağınız vakit Web üstünden bir inceleme yapmış olduğunuzda net bir maddi değer bulamayabilirsiniz. Bunun sebebi eşyanın yalnızca alınıp bırakılacağı yere denli çoğu yere para ödeme işleminin gerçekleştirilmesidir. Örnek vermek gerekirse sigorta masrafları, otoyol geçişlerinde ödenen ücretler, gümrük vergilerinin parasal değerler tam olarak belli olmadığından kaynaklanan net bir parasal değer başlangıçta verilmemektedir.

Ayrıyeten kimi gümrük mevzuatlarına göre ek vergi alına bilinmektedir. Bu nedenle de ödeyeceğiniz tutar artacaktır. Bir taşıma şirketi ile anlaşmanız dahilinde götüreceğiniz eşyalar m3 üstünden hesaplanarak size bir maddi değer verilmektedir. Bu fiyat belirleme eşyanın alınacağı ve teslim edileceği pozisyona göre değişir. Ayrıyeten eşyaların sökme-kurma maaşları de olabilir. Almanya’ya ev eşyası nasıl götürülür sorusunun en net cevaplarına https://www.sirlojistik.com  linkinden ulaşabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere