Almanya ile ilgili ilginç gelişme Bekleyin hemen geliyorum

Başbakan Yıldırım, Kırşehir'deki mitingde halka hitap ediyordu. Yıldırım, "Almanya Başbakanı Merkel'le telefonda görüşeceğim. Bir yere ayrılmayın, 5 dakikaya geliyorum" diyerek konuşmasına ara verdi.

Almanya ile ilgili ilginç gelişme Bekleyin hemen geliyorum
Almanya ile ilgili ilginç gelişme Bekleyin hemen geliyorum Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Başbakan Binali Yıldırım Kırşehir mitinginde Almanya başbakanı Merkel ile görüşeceğini söyledi. Yıldırım şu saatlerde Almanya Başbakanı Merkel ile telefonda konuşuyor.

TÜRK BAKANLARIN PROGRAMLARININ İPTAL EDİLMESİ GÖRÜŞÜLECEK

İkilinin görüşmesinde Almanya'nın hafta içinde Türk Bakanların programını iptal etmesi konusunun gündemde olduğu belirtiliyor.

İşte Yıldırım'ın konuşmasından satırbaşları;

Milletin gösterdiği yolda, azim ve kararlılıkla 15 yıldır bu ülkeye hizmet ediyoruz. 81 vilayetimizin hepsini  
baba ocağımız gibi görüp, yatırım, proje ve hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Almanya'nın bakanlırımızı programını iptal etmesi demokrasiye karşı yapılmış talihsiz bir karardır.

Almanya, bakanlarımızın yapacağı toplantıları eften püften gerekçelerle iptal etti. Alman makamlarının ilişkilere zarar veren bu tutumu gözden geçirmeye davet ediyorum.

FETÖ'NÜN LİDERİ GELECEK HESAP VERECEK

Milletin gösterdiği yolda, azim ve kararlılıkla 15 yıldır bu ülkeye hizmet ediyoruz. 81 vilayetimizin hepsini baba ocağımız gibi görüp, yatırım, proje ve hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. 15 Temmuz'da geleceğimizi karartmaya çalışan FETÖ'nün lideri gelip hesap verecek.

ÜLKÜCÜ VE MİLLİYETÇİLER HAK ETTİKLERİ CEVABI VERECEK

AK Parti vesayetçilerin kumpasçıların karşısında dimdik durdu. O gece halkın gücü tankın gücünü yenmiştir. MHP ile birlikte bu kararı aldık. Sayın Bahçeli 'önce milletim ve memleketim sonra partim dedi' sonra bu yola beraber çıktık. Ben inanıyorum ki, Kırşehir'in ülkücü ve milliyetçileri bu referandumda kendilerine yakışanı yapacak, terör örgütü ve FETÖ'cülere hak ettikleri cevabı verecek.

CHP REJİM DEĞİŞECEK DİYORDU! DEĞİŞEN BİR ŞEY OLDU MU?

Asıl problem CHP'nin kafasında. O yasağı niçin aldırdılar biliyor musunuz? Rejim değişecek diye. Peki şimdi başörtüsü yasağı bitti, herşey serbest, rejim değişti mi kimseye bir zararı oldu mu? Millet bunları tanısın, bunları tanıması lazım. Bunlar milleti korkularla buralara getirdiler. Bir konuya daha açıklık getirelim. Bu anayasa değişikliği istikrar, güçlü hükümetler getiriyor.

ARTIK HÜKÜMETİ DOĞRUDAN SİZ KURACAKSINIZ

Zayıf hükümetler, koalisyonlar nedeniyle iktidarlar kısa süreli oldu, hizmet üretemedi ve darbelerin oluşması için bir altyapı teşkil oldu.  
Bu değişiklikle birlikte artık hükümeti doğrudan sandıkta siz kuracaksınız. İki tane sandık gelecek önünüze. Birinde Cumhurbaşkanını seçecek, onun kuracağı hükümete karar vereceksiniz. Diğerinde de milletvekilini seçeceksiniz. Şimdi seçtiğiniz gibi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Çağla Yılmaz     2017-06-09 Keçiören'in en kaliteli öğretmen kadrosu Uğur Temel Lİsesi'n de diyebilirim.
Hakan06     2017-06-09 Keçiören Uğur Temel Lisesi'nin bu sene öğrencisiydim.Gazi Anadolu Lisesi'nden geçiş yaptım. KeçiörenUğur Temel Lİsesi'nin denemelerine girdikçe çok konu eksiğimin olduğunu gördüm. Öğretmenlerim sağolsun çok yardımcı oldular. Konu eksiğim kalmadı. Hangi sorumu götürsem çözdüler. Yarın LYS var ve ben kendimi hazır hissediyorum. İyi ki varsın Keçiören UĞUR Temel Lİsesi diyorum.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dünyanın en güzel evi
Dünyanın en güzel evi
Sahte haberler tarihi
Sahte haberler tarihi