Alanyasporlu futbolculardan Türkiye'ye UEFA EURO 2024 desteği

Alanyasporlu oyuncular Georgios Tzavellas, Remy Riou ve Lamine Gassama, Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı düzenlemesi için hiçbir eksiğinin bulunmadığını söyledi.

Alanyasporlu futbolculardan Türkiye'ye UEFA EURO 2024 desteği
Alanyasporlu futbolculardan Türkiye'ye UEFA EURO 2024 desteği Admin
Bu içerik 30 kez okundu.

 

Türkiye'nin UEFA EURO 2024 adaylık sloganı "Birlikte Paylaşalım"ı Türkçe söyleyen Akdeniz ekibinin Yunan oyuncusu Georgios Tzavellas, "Bence buradaki organizasyonlar ve stadyumlar muazzam. EURO 2024 buraya gelmeli" dedi.

Fransız kaleci Remy Riou da adaylık dosyasında yer alan Antalya'nın güzelliklerine dikkat çekerek, "Türkiye'de iyi stadyumlar ve futbol sevdalısı kitleler var. Burası harika bir şehir ve umarım turnuva burada yapılır" diye konuştu.

Senegalli Lamine Gassama ise Türkiye'nin 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nı hak ettiğini vurguladı ve "EURO 2024 Türkiye'de olmalı çünkü bu organizasyonu gerçekleştirme adına hiçbir şey eksik değil. Yeni stadyumlar, futbolu seven ateşli ve bilinçli bir taraftar kitlesi var. Türkiye EURO 2024'ü hak ediyor" ifadelerini kullandı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Sizi Dil     2018-09-06 Merhaba, ben üstteki gelinlik modelini beğendim acaba boydan da fotoğraf görme imkanım var mıdır?
Hasan     2018-07-02 İstediğim etiketi istediğim adette alabiliyorum. Teşeşkkür ederim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
TFF Plaj Futbolu Ligi finalleri Alanya'da yapılacak
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek
Cüneyt Çakır, Al Ittihad- Al Wehda maçını yönetecek