Akol Group Her Yerde...

Akol Group Her Yerde...

Akol Group Her Yerde...
Akol Group Her Yerde... Harun antepli
Bu içerik 0 kez okundu.

Akol Group Of Companies olarak siz değerli Kuzey Kıbrıs halkına 2005 yılından beri hizmet veriyoruz. Sağladığımız hizmetle daha kaliteli ve yaşanabilir bir çevre oluşturmak ve bu ortamda daha sağlıklı bireylerin yetişmesi için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyoruz. Özellikle insanların rahat ve konforlu bir yaşam sürebilmesi için birçok çalışma yapıyor, yapılan birçok çalışmaya da gönüllü olarak destek veriyoruz.

Bu çalışmalarla birlikte Akol Group Of Companies inşaat firması olarak Kuzey Kıbrıs ve Gazimağusa başta olmak üzere tüm bölgelerde doğayla iç içe ve sağlıklı bir yaşantının sürdürülebilmesi için ortamların oluşturulması için çaba sarf ediyoruz. 11 yıldır hem bölgemizde hem de farklı bölgelerde bu amaçla yapılan tüm projelere destek verdiğimiz ve hayata geçirilmesi için elimizden gelenin yapıyoruz. Yaptığımız ve desteklediğimiz tüm projelerin insana ve doğaya zararlı olmaması, aksine faydalı olmasına dikkat ediyoruz. Bu çalışmalarımızın tamamında teknolojiyi de aktif bir şekilde kullanarak kendimize bir yol haritası çiziyor ve bu yol haritasından asla ödün vermiyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız tüm çalışmaları ve organizasyonları müşterilerimizin ihtiyaçları, beklentileri ve memnuniyetleri doğrultusunda titizlikle inceledikten sonra hayata geçiriyoruz. Yaptığımız tüm projelerimizde şehrin çevresel, tarihsel ve kültürel dokusuna uyum sağlayan çalışmalar olmasına özen gösteriyoruz. Toplumsal yaşam standartlarının iyileştirilmesine ve geliştirilmesine katkı sağlamak için yeni projeler üreterek ülkeye ve millete faydalı işler içerisinde olmaya azami gayret gösteriyoruz. Projelerimize ileri teknolojiyi kullanarak zamanın gerekliliğinden geri kalmıyoruz. Ayrıca bu teknolojiyi daha konforlu bir ortam ve daha az çevreye zarar veren bir yapı oluşturmak için kullanıyoruz. Yaptığımız projeler sayesinde Kuzey Kıbrıs ve Gazimağusa başta olmak üzere tüm bölgelerde yeni istihdamlar oluşturarak ekonomiye katkıda bulunuyoruz.

Akol Group Of Companies olarak yaptığımız organizasyonlarda hızlı ve kaliteli üretim, yaşama değer katma, doğal dokuyu koruma, yaşama saygı gösterme, hizmet sürekliliğini sağlama, yaşama destek olma, bina mimarı değil yaşam mimarı olma ilkelerini temel alarak yolumuza devam etmekte ve bu ilkelerden asla ödün vermemekteyiz. En büyük projelerimizden  olan Salamis Park projemiz ile siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuştur.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan daha derin askeri bağlar vaat ediyor
Kıbrıs, İsrail ve Yunanistan daha derin askeri bağlar vaat ediyor
Yunanistan'ın borçlarını azaltmasıyla İtalyan bonoları geri adım attı
Yunanistan'ın borçlarını azaltmasıyla İtalyan bonoları geri adım attı