Aile Koruma Programı İle Çocuklarınız Güvende Olacak

Aile Koruma Programı İle Çocuklarınız Güvende Olacak
Aile Koruma Programı İle Çocuklarınız Güvende Olacak Emre
Bu içerik 55 kez okundu.

 

            Çağımızın çocukları teknoloji ile iç içe büyüyorlar. Eğer teknoloji doğru kullanılırsa bu, onların eğitiminde olumlu bir etki yaratır. Fakat ne var ki internet çok geniş bir ağ olduğundan, bu ortamda onların gelişimini olumsuz etkileyecek birçok unsur var. Bu durumda anne ve babalara büyük bir sorumluluk düşüyor. Onları kötü amaçlı yazılım ve sitelerden tutmak mümkün. Aile koruma programı bu amaçla üretilmiş bir yazılımdır.

  Çocuklar Ebeveyn Denetiminde Teknolojiyi Kullansın

 

            Gün içerisinde her an çocukların yanında olmak, onların hangi sitelere girdiklerini, telefonlarda kimlerle görüştüklerini, sanal platformlarda ne yaptıklarını bilmek çok zor. Ebeveyn denetimi sağlamak amacıyla üretilen bu yazılım, telefona veya dilerseniz bilgisayara yüklenebilmektedir. Bu yazılım, android tüm cihazlarda, Iphone ve Ipad'de Ayrıca Mac ve Windows içeren tüm bilgisayarlarda kurularak rahatlıkla kullanılabiliyor. Bu program sayesinde yasal olmayan yollardan telefon ve bilgisayar hacklemek veya casus olarak telefon dinlemek zorunda kalmadan çocukların internette ne yaptıklarını bilmek ve gerekiyorsa onların girmesini istemediğiniz internet sitelerini engelleyerek onları korumak söz konusu olabiliyor. Üstelik bu program sizler, için 7 günlük ücretsiz deneme imkanı ile size sunuluyor. Bu süre zarfında programı deneyip, memnun kalacaksınız...

  Aile Koruma Programı Hangi Özellikleri İçeriyor?

 

            Ebeveyn denetimi programı ile birçok işlem gerçekleştirilebilir. Çocuklarınızın telefonda kimlerle görüştüğünü kontrol edebilir, attıkları sms'leri kontrol edebilirsiniz. Bu kontrol esnasında çocuklarınıza zarar verecek birileri ile görüştüklerini anlarsanız, program sayesinde bu numaraları engellemek çok kolaydır. Ayrıca bu program aracılığı ile IMEI ve telefon numarası takibi de yapılabilmektedir. Bu programı kullanırken çocuklarınızı GPS takibi altında tutabilir ve her an nerede olduklarını bilebilirsiniz. Bunun dışında messenger ve skype görüşmelerini de takip edebilirsiniz. Günümüzde en çok kullanılan uygulama, hiç şüphe yok ki whatsapp. Teknoloji ile çok ilgisi olmayan kimseler bile whatsapp kullanabiliyor. Bazen whatsapp aracılığı ile zararlı yazılımlar gönderilebiliyor veya whatsapp kötü niyetli kullanıcılar tarafından olumsuz yönde kullanılabiliyor. Bu nedenle aile koruma programı sayesinde, çocuklarınızın whatsapp üzerindeki kullanımlarını da denetim altında tutabilirsiniz.

 

            Tüm bu kontrolleri sağlayan yazılım ile yaptığınız işlemlerde, çocuklarınızın yanlış kimselerle görüştüğünü veya onlara zarar verecek yazılımlarla ya da sitelerle ilgilendiğini tespit edebilirsiniz. Böyle bir durumda, program sayesinde tek bir tıklama ile onların bu sitelere girmesini engelleyebilirsiniz. Programı kullanarak internet geçmişini de görüntüleme imkanınız bulunuyor. Böylelikle gözünüzden hiçbir şeyi kaçırmadan çocuklarınızı kontrol edebilirsiniz.

 

 Aile Koruma Programı Hangi Avantajları Sağlar

 

            Günümüzde internet ortamında çok sayıda sahtekarlık yapılıyor. Ayrıca kötü niyetli kişiler internet aracılığı ile çocukları etkileyerek, onları yanlış yollara sevk edebiliyor ya da onlara zarar verebiliyorlar. Teknoloji, elbette önemli ve gerekli bir olgu. Ancak çocukların bu olguyu onların yararlanabileceği biçimde kullanmayı öğrenmeleri gerekiyor. Bunu yaparken de hata yapmalarına engel olmak, anne ve babaların görevidir. Aile koruma programı, çocukları kontrol altında tutmanın en kolay yoludur. Siz bu kontrolleri yaparken, çocuklar hiçbir şekilde takip edildiklerini anlamazlar. Bu sayede onlarla aranızda bir güven sorunu yaşanmaz. Tamamen çocuklarınızı koruma amacı ile üretilen bu yazılım hakkında daha fazla bilgi almak için https://aile-koruma.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Yazılımın fiyatları oldukça uygun. Çeşitli özelliklere göre üç paket halinde sunulan bu yazılımı, basic, premium ve aile paketi başlığı altında bulabilirsiniz. Aile paketinde, premium paketin bütün özelliklerine ek olarak tarayıcı geçmişi kontrol etme, tuş vurucu özelliği ile yazışmaları kontrol etme ve telefon takibinin dışında, bilgisayar takibi de yapılabiliyor.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kadir Mısıroğlu' açıklaması
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan 'Kadir Mısıroğlu' açıklaması
Ziraat Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak?
Ziraat Türkiye Kupası Finali Nerede Oynanacak?