Ağustos ayında boks maçında Conor McGregor ile mücadele etmek için Floyd Mayweather

Eski boks dünya şampiyonu Floyd Mayweather, 26 Ağustos'ta Las Vegas'taki hafif hafif sıklet boks maçında UFC şampiyonu Conor McGregor ile savaşacak.

Ağustos ayında boks maçında Conor McGregor ile mücadele etmek için Floyd Mayweather
Ağustos ayında boks maçında Conor McGregor ile mücadele etmek için Floyd Mayweather Admin
Bu içerik 101 kez okundu.

 

Amerikan Mayweather, 40, bir video yayınladı Twitter'da mücadele detaylarını mesajla doğruluyor: "Bu resmi."

 

Floyd Mayweather'ın peşinden gidip onu elinden almaya çalışacak.

Conor McGregor'un yönetmeni Dana White

Irish UFC hafif şampiyonu McGregor, 28, "Kavga devam ediyor" dedi .

Her savaşçının 100 milyon dolar kadar kazanabileceği bildirildi (78.4 milyon sterlin) Boks tarihinin en zenginlerinden biri olacaktı.

Eski beş kilo dünya şampiyonu olan ve kuşağının en iyi boksör sayılan Mayweather, 49 maç sonrasında 2015'te yenilmeyecek.

Bu, WBC ve WBA'nın welterweight başlıklarının başarılı bir şekilde savunulmasını takiben, Rocky Marciano'nın 49-0'lık kariyer rekoruna eşit bir zaferdi.

Mayweather, 39 maçtan sonra 2008'de ilk kez emekliye ayrıldı.

Profesyonel olarak kutulamayan McGregor, Kasım 2016'da UFC'nin ilk ikili bölüm şampiyonu oldu ve daha önce Mayweather'ı savaş dövüş sanatları kuralları karışıklığına karşı savaşa itti.

Aralık ayında Kaliforniya Eyalet Atletizm Komisyonu tarafından boks lisansına izin verildi ve bavul lisansı ABD eyaletinde kutu olmasına izin verildi.

McGregor adına müzakerelere katılan UFC başkanı Dana White, ESPN'yeşunları söyledi : "Bir süredir görüşmeler sürüyoruz.

Floyd Mayweather kendini akıllı insanlarla çevreledi ve anlaşma yapıldı. İmkansız anlaşma şimdi yapıldı.

"Conor McGregor'un büyüklüğünün nedeni, her zaman, herkese karşı savaşırken, Floyd Mayweather'ın peşine düşecek ve onu elinden almaya çalışacak."

Floyd Mayweather ve Conor McGregor

Floyd Mayweather Çarşamba günü kavga detayları ile kısa bir video tweete etti

Her zamankinden görülen en büyük mücadele oyunu beğendiniz mi?

Beyaz, mücadelenin Las Vegas'taki T-Mobile Arena'da gerçekleşeceğini ve vatandaş Andre Berto ile geniş bir puan kazandığında Eylül 2015'te Mayweather'ın son maçından bir kategori olan hafif hafif ağırlıkta 154 lbs olacağını söyledi.

Mayweather Mayıs 2015'te Filipino Manny Pacquiao'yu puanla yenerek, mücadele 4.6 milyon satın alan yeni bir Amerikalı izleme başı rekoru kırdı ve Beyaz bu rakamın dövülmesini bekledi.

"Muhteşem dövüş sporu tarihinin en büyük mücadelesi ve muhtemelen bugüne kadarki en büyük ödeme günü olacak - tüm taraflar anlaşmalarından oldukça memnun" dedi.

Mayweather Promosyonların CEO'su Leonard Ellerbe, "Pacquiao mücadelesinden farklı bir his var, bilinmeyen bir faktör.

"Floyd ile gittiğim bir yer yok, burada soru sorulmadı:" Floyd, Conor McGregor ile savaşacakmısın? " Floyd'un tümü Conor McGregor ile savaşıyor diye düşünüyor. "

McGregor 21 galibiyet aldı ve 24 MMA yarışmasının üçünü kaybetti ve White onun tarzının Mayweather için sorunlara neden olacağını söyledi.

White, "Floyd Mayweather 40 yaşında, hep sol kanatlarla sorun yaşıyor" dedi.

Conor McGregor 28 yaşında ve bir sağdan sola vuruş, Conor insanları vurduğunda düşüyorlar ve bu mücadeleyi kazanmak için% 100 olumlu olduğunu ve çok uzun zaman önce kendisinden şüphe etmeyi bıraktıklarını söyledi.

Boxing hiç kurtarmayabilir - De la Hoya

Geçtiğimiz ay konuşan boks efsanesi Oscar de la Hoya, yarışmanın "saçmalık" ve "sirk" olduğunu ve spora olan etkiden korktuğunu söyledi.

"İlgim bir bütün olarak boks sağlığı içindir," diyen De la Hoya, altı farklı ağırlık kategorisinde dünya şampiyonasını kazandı; açık bir mektupta Facebook'ta yayınlandı .

"Floyd ve Conor'un motivasyonu açık, para, aslında değil gibi davranmıyorlar.

"Savaş öngörülen bir felaket haline geldiğinde, daha sonra ikisi de [boks] yapmaya ihtiyaç duymayacak, Floyd emeklilik dönemine geri dönecek ve Conor UFC'ye geri dönecek, onlar için bir kazan-kazan. Kaybetmek bizim için.

"Mayweather / Pacquiao'nun sporumuz için kara bir göz olduğunu düşünürseniz - en iyi pound-for-pound savaşçıları arasında yapılan bir maç-sadece teslim etmedi - bir neslin en iyi boksörü, Amatör veya profesyonel herhangi bir seviyede rekabetçi bir şekilde kutulamış asla.

"Sporumuz hiç düzelmeyebilir."

analiz

Mike Costello, BBC Radio 5 canlı boks muhabiri

Boks esnafının en büyüklerinden biri, tek bir profesyonel boks yarışması olmayan ve 2017 yılının en çok konuşulan spor olaylarından biri olacak.

Mayweather, 40 yaşındayken, bazıları saçmalık ve uyuşmazlık olarak atılan bir savaş için emeklilikten çıkıyor. McGregor, 12 yaş genç ve karışık dövüş sanatlarında en başarılı ve en popüler marka olan UFC'nin en büyük çekilişi. Hakaret iki yıldır değişti - ilk başladığında, kimse bu kavganın olacağı bir an için inanmadı.

Her ikisi de izleme başına ödemeli televizyonda büyük izleyiciler çekiyor ve gösterinin her birine on milyonlarca dolar vermesi bekleniyor.

Son yıllarda boks yapımında en büyük yatırımcılardan biri olan ve bir kablo şebekesi olan Showtime tarafından Amerika Birleşik Devletleri'nde yayınlanması muhtemel. Yöneticiler, dijital trafiklerinin son birkaç haftadır bunun bir canavar olayından kısa bir şey olacağına inandıklarını ve bu iki üstatlık ustasının yarattığı hype tarafından yapıldığını söylüyorlar.

Steve Bunce, BBC Radyo 5 canlı boks uzmanı

Bu mutlak bir uyumsuzluk olacaktır. McGregor, beş dakikalık turlarda müthiş bir karışık dövüş sanatçısı, sansasyonel bir grappler, bu şeylerin her ikisinde de heyecanlı - ama kesinlikle umutsuz olanı - ve onu tekrar tekrar gördüğümüz - boks yapıyor.

İşte o zaman yerde iki ayak var, ellerinizden biri çenenin yakınında, diğer elini de bir jab gibi kullanıyorsun. Kutuyu açtığında, kutuya çalıştığında, bir spor salonunda mı yoksa karışık dövüş sanatları mücadelesinde küçük bir ara olup olmadığı umutsuz bir olay.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
İbrahim Tatlıses'in Annesi Vefat Etti
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması
A Haberden Prof. Dr. Mark Thomas Açıklaması