AGD'ye tutunmak güvenli bir yolculuk yapmayı sağlar

Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen Siyer-i Nebi yarışmasının tanıtımı İstanbul'da birçok otobüste yer alırken sosyal medyada "AGD'ye tutunmak güvenli bir yolculuk yapmayı sağlar." yorumunda bulunuldu.

AGD'ye tutunmak güvenli bir yolculuk yapmayı sağlar
AGD'ye tutunmak güvenli bir yolculuk yapmayı sağlar Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Geçtiğimiz yıl liseler arasında yoğun bir katılımla düzenlenen Siyer-i Nebi Yarışması için başvurular başladı. Anadolu Gençlik Derneği’nin geleneksel hale getirdiği “Efendimizin İzinde”Siyer-i Nebi Yarışması’na bu yıl ortaokul öğrencileri de katılabilecek.
 
Anadolu Gençlik Derneği tarafından gençlere Peygamber sevgisi aşılamak ve O’nu günümüz gençliğine rehber olarak tanıtmak amacıyla geleneksel hale getirdiği Siyer-i Nebi Yarışması bu sene liselerin katılımının yanı sıra ortaokullarının katılımı ile kapsamı genişletildi. Türkiye’deki tüm lise ve ortaokullara dönük düzenlenecek 4’üncü Siyer-i Nebi Yarışması’nda 300 binin üzerinde gencin katılması hedefleniyor.
 

SON BAŞVURU TARİHİ 4 ARALIK

Siyer-i Nebi Yarışması’nın başvuruları www.efendimizin izinde.com sitesinden alınmaya başlanırken yapılacak sınavın soruları ortaokul ve lise ayrı olmak üzere Peygamberimizi (S.A.V.) anlatan kitaplardan hazırlanacağı belirtildi. Başvurular 4 Aralık 2016’ya kadar devam edecek. Sınav 17 Aralık 2016 Cumartesi günü yapılacak. Katılmak isteyen ortaokul ve lise öğrencileri, AGD temsilciliklerinden ve öğrencisi olduğu lisenin AGD okul temsilcisi öğrencilerinden kitabı temin edebilecekler. Sonuçlar 31 Aralık 2016 tarihinde açıklanacak ve ödüller aynı gün akşamı ülke çapında düzenlenecek Mekke’nin Fethi programında verilecek.
 

"AGD'YE TUTUNMAK GÜVENLİ BİR YOLCULUK YAPMAYI SAĞLAR" 

Öte yandan Anadolu Gençlik Derneği tarafından düzenlenen Siyer-i Nebi yarışmasının tanıtımı İstanbul'da birçok otobüste yer aldı. İETT otobüslerinin birçoğunda otobüs tutacaklarında yer alan yarışma tanıtımı büyük ilgi gördü. Özellikle sosyal medyada ilgi çeken duruma ilişkin "AGD'ye tutunmak güvenli bir yolculuk yapmayı sağlar."yorumunda bulunuldu.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Türkiye-ABD ilişkilerinin normalleştirilmesi ABD'ye vaatlerini yerine getirmesine bağlı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı
Pamukkale'de İkinci Dönem İngilizce Kurslarına Başvurular Başladı