takipçi satın al instagram takipçi satın al twitter takipçi satın al tiktok takipçi satın al youtube abone satın al facebook takipçi satın al twitch takipçi satın al porno izle
 Afyon Güncel Spor Haberleri

Afyon Güncel Spor Haberleri

Afyon Güncel Spor Haberleri
Afyon Güncel Spor Haberleri Admin
Bu içerik 1351 kez okundu.

 

Haberlerin ayrı kategoriler halinde sıralanması okuyucuların işini kolay hale getirecektir. Örneğin Afyon haber adı altında spor bültenleri sergilenir ve okuyucuların dikkatinden kaçmaz. Bu yolla adı üstünde şehre özel spor haberleri birer birer sıralanır.

Son olarak Afyonlu olan bir öğrencinin büyük başarısına dair haberlere imza atılmıştır. 91 kiloda ağırlık altına giren Mehmet Canberk Turan, şehrin gurur kaynağı halinde. Çünkü Türkiye sıralamasında üçüncü oldu. Ve bronz madalyası ile taçlandırıldı.

Afyon Şampiyona Haberleri

Afyon haberleri adı altında daha çok başarıların sıralanması dikkatlerden kaçmıyor. Mesela yukarıda belirttiğimiz gibi ayrı bir başarıya sahip olan Kübra Saltık, dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Bu sefer yüzmede Türkiye Şampiyonu olan Saltık, şehrin adını duyurmasında etkili olmuştur.

Görüldüğü üzere şehirde ki sporcuların üstün başarıları herkesin dilinde. Ve Afyon haberleri ile duyurulmalarına özen gösteriliyor. Bu şekilde Afyonlu vatandaşların spor alanında ki faaliyetlerini değerlendirmek uzun sürmez. Yüzmeden koşuya pek çok alanda boy gösteren isimlerin başarılı haberler dahilinde gözler önüne serilmekte.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
Rusya, Türkiye ile uçuşlarını 1 Haziran'a kadar askıya aldı
Yeni Libya birlik hükümeti Türkiye'ye ilk ziyareti gerçekleştirdi
Yeni Libya birlik hükümeti Türkiye'ye ilk ziyareti gerçekleştirdi