A'dan Z'ye Dudak Dolgusu

A'dan Z'ye Dudak Dolgusu
A'dan Z'ye Dudak Dolgusu Admin
Bu içerik 404 kez okundu.

 

            Dudak dolgusu son günlerin en çok tercih edilen estetik müdahalelerinden biri. Dudaklara verilen hafif dolgu kadınların yüz hatlarını ortaya çıkarıyor, daha güzel ve dikkat çekici bir görünüm oluşturuyor. Tabi bunun yanı sıra dudakları çok ince olan kadınlar için de dudak dolgusu oldukça kurtarıcı bir dokunuş. Sağlığa hiçbir şekilde zararı dokunmayan bu dolgular isterseniz kalıcı, isterseniz de 4-5 aylık olabiliyor. Estetik operasyon ve küçük müdahalelerle adını duyuran Uzm. Dr. Hande Ulusal dudak dolgusu nasıl yapılır sorusuna cevap verdi. Ulusal dolgunun yapılış şeklini anlatırken dudak dolgusu kimlere yapılır sorusunu da şöyle yanıtladı:

 

 Sağlığınız için de faydalı

 

            Dolgu maddesi olarak Hyalüronik adındaki bir asitten faydalanıyoruz. Küçük ve acısız iğneler yardımıyla bu jel kıvamındaki asit dolgu yapılması uygun görülen yere enjekte ediliyor. Bu mucize jel bu tip operasyonlarda başrolü oynuyor. Jel sayesinde dudak pürüzsüzleşiyor, parlak bir görünüm alıyor ve dolgun bir görünüme kavuşuyor. Bu aslında yalnızca estesik bir uygulama da değildir. Bu enjekte edilen Hyalüronik asit sayesinde ciltte oluşabilecek olumsuzluklar da engellenmiş oluyor. İşlem yapıldığı anda etkisi ortaya çıkmaya başlıyor. İlerleyen saatlerde ise tamamen oturarak dolgun görüntüsüne kavuşuyor. Olumsuz bir yan etkisi olmamakla birlikte ilk gün kızarıklık meydana gelebilmektedir. Bu etki 2 gün içinde geçecektir. Dudak dolgusu dudak çizgisi ile dudak kalınlığı arası çok ince olan kadın ya da erkeklere, yaşlılık dolayısıyla dudağı sönmüş olan kişilere ya da dudakta bulunan asimetriler için uygulanabilmektedir. İşlem süresi oldukça kısa sürmekle birlikte birkaç seansta da uygulanabilmektedir."

 

 Günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz

 

            Bu güne kadar yüzlerce estetik müdahaleye imza atmış olan Dermatoloji Uzmanı Dr. Hande Ulusal, her hastaya farklı farklı dolgu çözümleri önerdiğini belirterek hastanın ihtiyacına göre uygulama yapıldığını söylüyor. Ulusal, dudak dolgusu yapıldıktan 1 saat sonra istenilen yemeklerin yenebileceğini belirtirken hastanın günlük hayatına dönmesinde bir sakınca bulunmadığını söylüyor. Peki dudak dolgusu fiyat konusunda hastaları zorluyor mu? Her hastanın tedavisi ve müdahalesi çerçevesinde ödenecek tutar değişim gösterebiliyor. Ancak dudak dolgusu en ucuz estetik uygulamaların başında geliyor.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Wayne Williams Kimdir?
Wayne Williams Kimdir?
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki
Denizli'de Kadın Meclisi'nden kadına yönelik şiddete karşı tepki