Accent Prime ile Ameliyatsız İncelme

Accent Prime ile Ameliyatsız İncelme

Accent Prime ile Ameliyatsız İncelme
Accent Prime ile Ameliyatsız İncelme Admin
Bu içerik 863 kez okundu.

 

Ultrason ve Radyo Frekans enerjilerini aynı anda uygulama özelliğine sahip Accent Prime, birçok patentli teknolojiyi kombine şekilde uygulamaktadır. Yağ dokusunda, inatçı yağlarda ciddi oranda azalma sağlayan bu uygulama 20 dakika gibi kısa bir sürede uygulanmaktadır. Yağ dokusu azalırken, vücutta sıkılaşma gözlenir, homojen dağılım sağladığı için son derece güvenlidir. Accent Prime ameliyat gibi zorlu süreçlerin aksine hem hızlı uygulanan, hem de acı ve ağrı hissettirmeyen konforlu bir teknolojidir. Uygulama sonrasında morarma, kızarıklık, ödem gibi yan etkiler gözlenmezken, etkili ve kalıcı sonuçlar elde edilmektedir. Vücudunda fazla ve inatçı yağ dokusu olanlar, spor yaparak diyet programları uygulayarak bu yağlardan kurtulamıyorsa, günlük yaşantılarını etkilemeden ve zamandan çalmadan 20 dakikada mucize sonuçları görebilirler.

Accent Prime ultrasonik ses dalgaları ileten özelliğ ile hedeflenen yağ dokularını en yüksel ölçüde ısıtmaktadır. Bu ısının hedef dokularda homojen olarak dağılması son derece önemlidir ve bu dağılımı sağlayan Accent Prime, inatçı yağlarda hücre ölümü sağlar. Bu planlanan bir yağ hücresi ölümüdür, sonrasında Radyo Frekans enerjisi iletilerek dokularda onarım sağlayan kolajen ve elastin üretimi tetiklenmektedir. Komplike uygulama sayesinde yağ hücrelerinin vücuttan atılması sağlanırken, kolajen ve elastin üretimiyle ciltte sıkılaşma gerçeklemesi beklenir. Selülit tedavisinde de etkili sonuçlar elde edilmektedir.

Accent Prime düşük maliyetli bir uygulamadır, cerrahi işlemlere göre hem düşük maliyetli hem de konforlu bir uygulamadır. Acı ve ağrı hissettirmeden, uygulama sonrasında özel bakıma ihtiyaç duyulmadan ve günlük yaşam etkilenmeden uygulanabilir olması tercih edilmesinde etkili olmaktadır. Accent Prime her mevsim uygulanabilmektedir, her cilt tipine göre uygulama sağlar ve klinik olarak kanıtlanmış bir teknolojidir. Vücutta yüz dahil birçok bölgeye uygulanabilmektedir, özellikle kol, omuz, bacak, kol, mide ve kalça en çok uygulama yapılan bölgelerdir. Yan etki yaşamadan, morarma, şişlik ve ödem gibi yan etkilere maruz kalmadan kısa sürede konforlu olarak fazla yağlardan kurtulabilirsiniz.

Accent Prime uygulanmadan önce hastalardan özel bir bakım istenmez ya da yine aynı şekilde uygulama sonrasında da bir bakıma ihtiyaç yoktur. Bu teknoloji hızıyla da fark yaratmakta ve 20 dakika uygulanmaktadır. Acısız ve ağrısız bir teknoloji olması konfor sağlamaktadır. 4-6 seans ile nihai sonuç elde edilmektedir, ancak bu süre kişilere göre değişiklik gösterebilmektedir, çünkü yağ dokusu ve derinliği seans sayısını belirlemede etkili olmaktadır. Bu sebeple kişilerin yağ dokusu baz alınarak seans sayıları belirlenmektedir. Hem inatçı yağlardan kurtulabilir, hem ciltte yenilenme sağlayabilir aynı zamanda selülitlerinizden de kurtulabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türkiye, ABD'nin S-400'ler üzerindeki yaptırım kararının 'gözden geçirilmesi' çağrısında bulundu
Türkiye, ABD'nin S-400'ler üzerindeki yaptırım kararının 'gözden geçirilmesi' çağrısında bulundu
MHP lideri 14 düzenleme önerdi
MHP lideri 14 düzenleme önerdi