Abdulsamed Kahraman, Yaşam Kariyeri Hakkında Bilgi Verdi!

Abdulsamed Kahraman, Yaşam Kariyeri Hakkında Bilgi Verdi!
Abdulsamed Kahraman, Yaşam Kariyeri Hakkında Bilgi Verdi! Admin
Bu içerik 5856 kez okundu.

 

Fransa’da yaşayan başarılı içerik üreticisi ve sosyal medya uzmanı Abdulsamed Kahraman, gençlere örnek olacak özel bir kariyere sahip. Kariyeri hakkında detayları takipçileriyle paylaşan Kahraman, aslen Bayburtlu olduğunun ve Fransa’da yaşam sürdüğünün altını sık sık çiziyor.

“Almanya’da Doğdum”

Yaşamı hakkında detaylı bilgiler paylaşan Abdulsamed Kahraman “Almanya’da doğdum. Aslen Bayburtluyuz. Aslen Bayburtlu olsam da uzun yıllar boyunca Samsun’da yaşadım. Karadeniz coğrafyasının bereket dolu güzelliğinde insan kendisini çok başka bir diyarda, adeta cennetin ortasında hissediyor. Samsun’da geçirdiğim yıllar geleceğime ilişkin yaptığım planların doğmasını sağladı.” ifadeleriyle Fransa’ya uzanan serüveninin başlangıcı hakkında açıklamalarda bulundu.

“Aldığım Eğitime Son Derece Güveniyorum”

Eğitim hayatına ilişkin bilgi veren Abdulsamed Kahraman; “Aldığım eğitime son derece güveniyorum. Uluslararası alanda başarıları açık biçimde bilinen eğitim kurumlarında eğitim gördüm. Ortaokuldan üniversiteye kadar tüm eğitimim yüksek standartta okullarda geçti. Bu okulların büyük bir kısmı özel okul mahiyetindeydi, Eğitim aldığım süreçte daima sosyal medya yönetimi, Youtuberlık ve içerik üreticiliği gibi modern alanlara yüksek düzeyde ilgi duydum. Özellikle sosyal medya yönetimine ilişkin dünyada yaşanan son gelişmeleri düzenli olarak takip ediyorum. Dijital dünya için yapılan özel çalışmalar, tasarımlar, sosyal medya hesaplarının etkin yönetimi, kurumsal imaj oluşturma, reklam ve tanıtım stratejileri gibi dijital dünyanın mihenk taşı olduğunu düşündüğüm alanlarda yaratıcı fikirler geliştirmeye çalışıyorum.” sözleriyle kariyerine nasıl başladığına ilişkin bilgileri aktardı.

“Elde Ettiğim Birikimi En İyi Şekilde Yansıtmak İstiyorum”

Ayrıca Kahraman; “Sosyal medya yönetimi de son dönemde fazlasıyla ilgilimi çekiyor. Bu alanda özel eğitimler aldım ve elde ettiğim birikimi en iyi şekilde yansıtmak istiyorum. Ayrıca her geçen gün bu alanda daha fazla deneyime sahip olmak için özel çalışmalar yürütmeye de devam ediyorum. Hazırladığım özel programlar ve stratejiler bulunuyor. Özellikle kurumsal imaj ve tanıtım çalışmalarında kullanmak adına oldukça yenilikçi, modern ve etkileyici projeler ürettiğimi düşünüyorum.” İfadelerine yer vererek kariyer planlaması ve hedefleri hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Web: https://sametkahraman.com

Instagram: https://instagram.com/abdulsamedkah

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Tesla, İstanbul mağazası için yönetici ve danışman arıyor
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere
Birinci Dünya Savaşı sırasında kilit kalenin restorasyonu bitmek üzere