ABD daha Esad'ın istifasını gerektirmez

ABD daha Esad'ın istifasını gerektirmez
ABD daha Esad'ın istifasını gerektirmez Admin
Bu içerik 8 kez okundu.
Washington sözleşmeye hazırdır. Amerika Birleşik Devletleri Suriye krizinin çözümü için Cumhurbaşkanı Beşar Esad'ın acil istifasını talep etmeyecek, The Wall Street Journal gazetesi Amerikan hükumet kaynaklarına dayanarak bilgi yayıp. "Obama (ABD Başkanı Barack Obama) administrasiyası Suriye için uluslararası görüşmelerin esas aşamasına koyarken sözleşmeye hazırdır, bu işlem Cumhurbaşkanı Beşar Esad'a bir kaç ay ve belki de daha fazla bir süre için yeni geçiş hükumetinin formalaşacağı dönem içinde iktidarda kalmaya imkan sağlayacak", - makalede denir. Guncel-Haber.Com , interfax.ru-ya istinaden haber verir ki, daha önce ABD Esad'ın kendi postundan acilen gitmesini talep ederek, onun rejimini yasa dışı adlandırıyordu. Şimdi ise Washington cuma günü Viyana'da baş tutacak çok taraflı görüşmede Suriye Cumhurbaşkanı'nın geleceğini müzakere etmeye hazırdır. Yayınlanan materyalde ABD'nin görüşmeler için Suriye üzere kararın hazırlandığı ve müttefikleri ile müzakere ettikleri belirtiliyor, bu kararda ateşkes karşılığında Esad'ın acil istifa talebinden itiraz öngörülüyor. Yayının değerlendirmesine göre, bu yaklaşımda, Sayın Esad'a destek amacıyla askeri operasyonları aktive Rusya ve İran sayesinde Suriye'de oluşan yeni gerçekleri ve Amerika'nın liderliğindeki uluslararası koalisyonun "İslam devleti" (ısıda) ile mücadelede karşılaştığı son çağrıları yansıyor ". Cuma günü Viyana'da Rusya, ABD, Suudi Arabistan, Türkiye, Mısır, İran, Irak ve Lübnan'ın katılımıyla görüşme planlanıyor.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort