AB Vasilopoulos, Top 12 Avrupa İşletmeleri arasında

AB Vasilopoulos, RSM'nin sponsorluğunda 2016/2017 Eurpean İş Ödülleri'nde verilen en iyi 12 Avrupa şirketi arasındadır. Ödül töreni 4 Mayıs Perşembe günü Hırvatistan'ın Dubrovnik kentinde yapıldı.

AB Vasilopoulos, Top 12 Avrupa İşletmeleri arasında
AB Vasilopoulos, Top 12 Avrupa İşletmeleri arasında Admin
Bu içerik 0 kez okundu.

 

Törende 11 resmi ödül kategorisinin galibi ve Avrupa Şampiyonu ödülü verildi.

AB Vasilopoulos, mükemmel ekonomik sonuçlar, dinamik ve yenilikçi büyümeyi göstermek ve sektörde lider olarak kaldığı için "Yılın İş Dünyası Ödülleri 150 milyon avro veya daha üstü" kazandı.

RSM Yunanistan'daki CEO Athos Stylianou, AB Vasilopoulos'u ödülünü için tebrik etti ve bunun şirketin dinamik rotasının ve büyüme yönünün bir kanıtı olduğunu kaydetti. "Yunan girişimcilerin bu önemli yarışmada tekrar üstün olduklarından gurur duyuyoruz ve finalde yer alan altı Yunan girişimini kutluyoruz" dedi.

Yarışmanın ilk fazını Ulusal Şampiyonlar olarak kazanan toplam 38 Yunan firmasından beşi finalde yer aldı ve Ruban d'Honneur unvanını kazandı: AB Vasilopoulos, Printec Group, Coffee Island, Upstream, Nice ve Easy Farm-to -Mutfak restoranları.

Diamantis Masoutis SA Yunanistan'da daha fazla oy aldı ve Avrupa Halk Şampiyonu ödülü yarışmasının son aşamasında Yunanistan'ı temsil etti. 
(Kaynak: ana-mpa)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet demir     2017-12-13 dalgamı geçiyorsun murat karakuş yoksa gerçekten malmısın ?ama mala daha çok benziyorsun adama sorarlar sea pearl den ev sahibi olmak için neyini sattında ev aldın?
Şerife     2017-12-03 Tarkan böyle mütevazı olduğu için MEGASTAR sizin gibi "ayranı yok içmeye atla gider sıçmaya" kafasında değil şahsen çok asil buldum
Murat Karakuş     2017-10-31 sea pearl ataköy ev sahibi olmalısınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
Kürsübaşı Günü her hafta perşembe günü gerçekleştirilecek
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü
beylikdüzü escort