28 HAZİRAN - 4 TEMMUZ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER

Aktüel ürünlerini yayınlayan Şok, 28 Haziran 2017 tarihinden itibaren bu ürünleri satışa başlattı. Bu haftanın kataloğunun ismi "Şok Yeter De Atar" oldu.

28 HAZİRAN - 4 TEMMUZ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER
28 HAZİRAN - 4 TEMMUZ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER
Bu içerik 246 kez okundu.

Aktüel ürünlerini yayınlayan Şok, 28 Haziran 2017 tarihinden itibaren bu ürünleri satışa başlattı. Bu haftanın kataloğunun ismi "Şok Yeter De Atar" oldu. Şok aktüel ürünleri incelediğiniz zaman, oldukça kaliteli ve uygun ürünler olduğunu göreceksiniz. Bu ürünlerden bazılarından bahsedecek olursak; Sinbo Mikser 33,90 TL'lik fiyatıyla dikkat çekiyor. Mikser, Paslanmaz çelik çırpma aparatına sahip. Aynı zamanda 3 kademeli hız ayarı var. 22 yıl garantisi olan Mikser, bu haftanın Şok aktüel ürünleri arasında kaliteli ve uygun fiyatıyla dikkat çeken ürünler arasında. Aynı zamanda Riddex Fare ve Haşere Kovucu da Şok aktüel ürünlerinde 9,95 TL olarak dikkat çekiyor.

"ŞOK" FARKLILIK DEMEK

Şok aktüel kataloğunda yer almakta olan indirimli ürünler incelendiği zaman, diğer mağazalara göre oldukça kaliteli olduklarını gözlemleyeceksiniz.  Ürünleri incelediğimiz zaman, en çok dikkat çeken ürün Riddex Fare ve Haşere Kovucu ürünü. Diğer ürünlere göre oldukça dikkat çeken Riddex Fare ve Haşere Kovucu ürünü, haşerelere karşı kimyasalsız çözüm üreten ürün olarak dikkat çekiyor. İki yıl garantisi de olan Riddex Fare, kaçırılmayacak bir fırsat diyebiliriz.

ŞOK GEÇİRMEYE HAZIRMISINIZ?

Lav Karen Dip Boyalı Kase 1,95 TL, Saklama Kabı 1,75 TL ve 3'lü Su Bardağı da 6,95 TL olarak dikkat çekiyor. Şok aktüel ürünlerini incelediğimiz zaman bu ürünlerin gayet uygun olduğunu gözlemliyorsunuz. Üçsan Plastik'ten Kapaklı Kase 4,95 TL olarak dikkat çekiyor. Şok aktüel ürünlerini incelediğimiz zaman dekoratif ürünler de, 28 Haziran Şok Aktüel ürünleri arasında yer alıyor. Genel olarak ürünlere baktığımız zaman, Bay Bayan Keten Ayakkabı 16,95 TL ile Dana Kuşbaşı  19,50 TL ile Dana Kıyma ise 17,50 TL olarak dikkat çekiyor. Şok aktüel ürünleri 28 Haziran tarihinde raflardaki yerini alırken, 4 Temmuz tarihine kadar geçerli olacak.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Osman Zolan'dan Babalar Günü mesajı
Başkan Osman Zolan'dan Babalar Günü mesajı
Ziraat Bankası'ndan 'Enflasyona Endeksli Konut Kredisi'
Ziraat Bankası'ndan 'Enflasyona Endeksli Konut Kredisi'