2017 Ferace Modelleri

2017 Ferace Modelleri
2017 Ferace Modelleri Emre
Bu içerik 0 kez okundu.

Muhafazakâr giyimi tercih edenler için oldukça kullanışlı bir seçim olan feraceler sadece günlük yaşantı değil aynı zamanda özel davet ve gecelerde de kullanılacak olan farklı modelleri ile markaların koleksiyonlarında yer alıyor. Yeni sezon ile birlikte farklı ferace modelleri de markaların tanıtımlarında görülmeye başladı.

Ferace Tasarımlarında Siyahın Büyüsü

2017 ferace modelleri arasında dikkat çeken en önemli detay kol kısımlarında oldu daha geniş kol detaylarının yer aldığı koleksiyonlarında özellikle İspanyol kol detayları ve kol uçlarında yer alan gipürler dikkat çekici oldu. Bunun yanı sıra ön kısmı arka kısma göre biraz daha kısa olan feraceler ile daha rahat bir yürüyüş yaşamanızda mümkün olacak. Ferace tasarımlarında bir diğer dikkat çekici detay ise renk seçiminden yana oldu gene olarak siyahın hâkimiyetinde olan modeller de siyah renge işlemeler, nakışlar, taşlar, boncuklar, pullar ile hareket katılmış. Günlük yaşamda oldukça şık bir tercih olarak kullanabileceğiniz ferace modelleri arasında sportif modeller de yer alıyor. Özellikle gençlerin kullanımına uyun olan bu sportif çizgilere sahip olan feraceler genel olarak sade olarak bırakılmış.

Ferace modellerinde klasik tarzın hâkimiyetinde olan tasarımlarda ise tüller ile zenginleştirilen ve çeşitli dantel detayları ile faklı bir ahenk yakalanan tasarımlarda yer alıyor. İlkbahar yaz sezonu için tasarlanan ferace tasarımlarında hafif ve ince kumaşlar ile sıcaktan etkilenmenizin önüne geçilirken puanlı desenlere ya da siyah üstü beyaz taşlara yer verildi.

2017 Yılı Yeni Sezonda Feraceler Kesimlerinde Farklılık

2017 sezonu ile birlikte tanıtımı yapılan ferace modelleri içinde belli bir farklılık ilk bakışta görülüyor. Bu farklılık ise genel olarak ferace kesimlerinde oldu. Daha bol kesimlerin yer aldığı yeni sezonda oldukça uçuşan ferace tasarımlarını yer açıldı. Hem bedende hem de kol kesimlerinde bol olan bu modeller de önce fermuarların yanı sıra kemer ile desteklenen tasarımlara da yer açıldı. Aynı zamanda yeni sezon korse modası için kalın ve desenli kemer kullanımı da bu sezon ferace modellerinde görebileceğiniz detaylar arasında yerini aldı.

Web Sitesi: http://www.sultansgiyim.com

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
U19 Milli Takımımızın Avrupa Şampiyonası Finalleri aday kadrosu açıklandı
Cüneyt Çakır, Rusya-Mısır müsabakasında 4. Hakem olarak görev yapacak
Cüneyt Çakır, Rusya-Mısır müsabakasında 4. Hakem olarak görev yapacak