2016 Web Tabanlı Online Oyunlar ve Agario Oyunu

2016 Web Tabanlı Online Oyunlar ve Agario Oyunu

2016 Web Tabanlı Online Oyunlar ve Agario Oyunu
2016 Web Tabanlı Online Oyunlar ve Agario Oyunu Admin
Bu içerik 288 kez okundu.

 

    Bu yılın en sürükleyici oyunlarından biri olan agario, gençler arasında son derece tutulan bir oyun haline geldi. İnternet üzerinden oynanan oyun olan agario, bütün dünyanın rahatlıkla katılabildiği bir yarış haline geldi. Yıllarca bilgisayar oyunları bilgisayara karşı ve iki kişilik oynanmıştır.

 
      İki kişilik oyunlarda belli bir zaman sonra etkisi yitirmektedir. Ancak bir oyuna dünyanın her tarafından gerçek kişiler katıldığı zaman, ortaya müthiş bir yarış çıkar. Binlerce kişinin katıldığı oyunlar, insanlığın yaratıldığı günden bu güne kadar, her zaman, ilgi odağı olmuştur. Bu bağlamda, olimpiyatlar düzenlenmiş, futbol ligleri hazırlanmıştır. Bu heyecanı internette yaşamak için agar.io oyunu gibi oyunlar, internet üzerinden tercih edilmeye başlanmıştır. Artık oturduğunuz yerden, olimpiyat heyecanını, internet oyunları ile yaşayabilirsiniz.
 
 Birçok Yarışmacı İle Heyecanı Yaşayın
 
     Bir oyunda birden çok yarışmacı olunca, insanlar arasında birinci olma duygusu, insanın vazgeçemediği bir duygudur. Herkesin 'birinci' olarak sizi tanıması, sizde müthiş bir duygu uyandırır. Bu heyecanı agar io oyunu ile yaşayabilirsiniz. İnternet üzerinden binlerce kişinin bir anda yarıştığı bu oyun için yapmanız gereken agar.io private server adresine girmenizdir. İnternet üzerinden agar io private server adresine girdiğinizde, ilk olarak kendinize takma isim yani bir 'nick' belirlemelisiniz. Ardından heyecanlı ve etkileyici bir oyuna girmiş olacaksınız.
 
 Heyecanlı Ve Etkileyici Bu Oyun Nasıl Oynanır?
 
     Bu oyun için agario private server adresine girdiğiniz zaman, öncelikle bir nick belirliyorsunuz. Karışınıza basit grafikler çıkınca ilk anda şaşırıyorsunuz. İlk tepkiniz biraz yüz kırıştırma oluyor. Ancak yüzünüzü kırıştırmak için erken. Oyuna dahil olunca heyecanı yaşamaya başlıyorsunuz. Öncelikle küçük bir hücre olarak oyuna dahil oluyorsunuz. Daire şeklindeki bu hücreler, küçük daire şeklindeki diğer hücreleri yutmaya çalışacak. Bu şekilde büyümeye çalışacaksınız. Belli bir süre sonra liderlik tablosunda isminiz belirebilir. Bu andan itibaren yarış kızışır.
 
 Oyunun Tuşları
 
     Oyun öncelikle fare ile oynanır. Ana hareketler olan hız ve yön, fare ile belirlenmektedir. Ayrıca agario pvp modu ile de aynı tuşları kullanmaktasınız. Aynı heyecanı agario pvp modu ile de yaşayabilirsiniz. X tuşu ile tuzaklama, ara çubuğu ile bütünleme, w tuşu ile parça atımını yapabilirsiniz.
 
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çukur'un Cumali'si Necip Memili evlendi
Çukur'un Cumali'si Necip Memili evlendi
Conor Mcgregor ve Donald Cerrone Maçı Özeti
Conor Mcgregor ve Donald Cerrone Maçı Özeti