2:00'da kriket oynayamazsın: Nathan Coulter-Nile

Kolkata Knight Riders pacer Nathan Coulter-Nil taze bir göz atmak ihtiyaç vardır söyledi IPL karşı yağmur isabet IPL Eliminator bir 01:30 bitirmek sonra kurallara Sunrisers Haydarabad.

2:00'da kriket oynayamazsın: Nathan Coulter-Nile
2:00'da kriket oynayamazsın: Nathan Coulter-Nile Admin
Bu içerik 74 kez okundu.

 

KKR, Duckworth-Lewis yöntemi ile yedi kez kazanç elde etmek için yağmur korkuttu ve dün gece yağmur suyunu kesen Eliminator'da 6 ovadan 48 kez yayınlanmaya başlandı.

"Eh, kimse geride 12: 40'da son göz atmak için orada kaldıkça sinirlendi, oynamak istemediğim gibi görünüyordu, çok zaman olduğunu düşünüyorum, kurallar muhtemelen Baktım, o zaman saat 2.00 'da kriket oynayamazsın, ama ben gergin değildim. Coulter-Nil ÜS kaptan ait küçük kapı söyledi David Warner tarafından Piyush Chawla Avustralya dünyanın en yıkıcı vurucu olduğu gibi maçın dönüm noktası oldu. "Piyush, 130'u 150 ya da 160'a çevirebilen o tür bir adam, Warner'ı bir dönüm noktası olarak gördü. İlk önce başladık" dedi. Coulter-Nile, 48 küsurik hedefin azaltılması için KKR'nin top atışından bir strateji olarak gittiğini, çünkü galetinin yavaş doğası göz önüne alındığında, 129'lık koşu takip etmek kolay bir yol olmayacağını söyledi.

"Eh, 130 eşit bir puandı ama kesinlikle zor bir kapisti, çapraz dikiş tutuyordu ve daha yavaş olanlar biraz zorlanıyordu" Coulter-Nile, maç sonrası basın toplantısında gazetecilere verdiği demeçte, "Yani oynamak zordu ve hava geldiğinde çok zorlanıyordu, sanırım topların kaymasını ve bir kez topun ıslak olmasını sağladı.Onu değiştirme falan yoktu.

Böyle düşündüm ki 140 ... 10'luk koşu fark yaratabilir "diye konuştu. KKR, yağmurun maçın kaderini öğrenmesini durdurmak için sonsuza kadar beklemek zorunda kaldı. Endişeli anlardan bahsederek, "Yağmur yağıyordu, sessizce güvendik, çünkü 12.50 saat kesinti zamanıydı, yağmur yağıyordu, kapaklar da açıp kapanıyordu, o yüzden titreme başlamıştık " dedi.

KKR, aynı mekana Cuma günü oynayacak ve yağmur tanrılarından uzak duracaklarını dile getirecek " Dedi. Kolkata, önce sırasıyla üç ve iki wicket alan Coulter-Nile ve Umesh Yadav'ın başını çektiği bowling saldırısıyla, Sunrisers Hyderabad'ı yedi yıldır kısıtlayarak parlak bir gösteri düzenledi. Daha sonra, yağmur kesilmiş altı koşu yarışında yedek olmak için dört küre ile gerekli 48 koşuyu kazandılar, fakat klasik Kane Williamson da dahil olmak üzere ilk iki kapakta üç wickets'i kaybetmeden önce.

Coulter-Nile, KKR dövüşçileri iyi dövüştüklerini ve ondan birisi giderse oyun kazanılabileceğini ve bunun gerçekleştiğini biliyordu.
"Bu büyük bir hedef değil, ama gerçekten bilemediğiniz bu kapıda, elinde 10 el feneri var, altı overs var, savunacak bir nokta yok.İlk altı yarasa atıcı zor giderse ve bir tanesi çıkarsa Oyunu kazanırsın.

"Öyleyse, sanırım iyi dövüştük, elbette koşuşma biraz aptalca ama her şey yoluna girdi" dedi.
Bir kafa travmasının iyileşmesinden sonra geri dönüşünde Coulter-Nile, "Birkaç gün gibi daha iyi hissettiriyor, beni bunun kadar etkilediğini düşünmemiştim, 10 de yatağa gittim. Ertesi gün saat 7'de uyandım ve başım ağrıyor "dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Futsal U19 Milli Takımı, Karadağ'ı 4-2 yendi
Futsal U19 Milli Takımı, Karadağ'ı 4-2 yendi
Yunanistan'da risk sermayesi fonlarında bir gecikme oldu
Yunanistan'da risk sermayesi fonlarında bir gecikme oldu