2. Uluslararası Gençlik Turnuvası, Antalya'da başlıyor

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörlüğü tarafından düzenlenen 2. Uluslararası Gençlik Turnuvası başlıyor.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası, Antalya'da başlıyor
2. Uluslararası Gençlik Turnuvası, Antalya'da başlıyor Admin
Bu içerik 67 kez okundu.

 

Antalya'da gerçekleştirilen ve U14 ve U15 olmak üzere iki yaş kategorisinde organize edilen turnuvaya 8'i Türkiye'den, 8'i yurt dışından olmak üzere toplam 16 takım katılıyor.

Turnuvanın U15 kategorisinde Altınordu A.Ş., Galatasaray A.Ş., Gençlerbirliği, Medipol Başakşehir FK, PAOK (Yunanistan), Rangers FC (İskoçya), Shakhtar Donetsk (Ukrayna) ve Torino FC (İtalya) mücadele edecek.

U14 kategorisinde ise; Bursaspor, FC Nordsjaelland (Danimarka), Fenerbahçe A.Ş., GNK Dinamo (Hırvatistan), Göztepe A.Ş., VfB Stuttgart (Almanya), Trabzonspor A.Ş. ve Valencia FC (İspanya) yer alacak.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'ndaki maçlar, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yer alan ve Emir Hotels bünyesindeki Arslan Zeki Demirci Spor Kompleksi'nde, 31 Mart-5 Nisan 2018 tarihleri arasında oynanacak.

2. Uluslararası Gençlik Turnuvası'nda kendi yaş kategorilerinde gruplarını lider bitirecek takımlar final, grup ikincileri 3.lük, grup üçüncüleri 5.lik, grup dördüncüleri de 7.lik müsabakalarında karşılaşacak. Finaller ve sıralama maçları, 5 Nisan 2018 Perşembe günü oynanacak.

Organizasyon toplantısında yapılan kura çekiminin ardından turnuvanın grupları ve fikstürü şu şekilde oluştu:

2. ULUSLARARASI GENÇLİK TURNUVASI GRUPLARI VE FİKSTÜRÜ (U15):

A GRUBU: Medipol Başakşehir FK, Torino FC, Gençlerbirliği, Shakhtar Donetsk

B GRUBU: Altınordu A.Ş., Rangers FC, Galatasaray A.Ş., PAOK

1. Grup Maçları: (31 Mart 2018 Cumartesi)

14.00 Medipol Başakşehir FK - Shakhtar Donetsk (A Grubu)

14.00 Torino FC - Gençlerbirliği (A Grubu)

16.00 Altınordu A.Ş. - PAOK (B Grubu)

16.00 Rangers FC - Galatasaray A.Ş. (B Grubu)

2. Grup Maçları: (1 Nisan 2018 Pazar)

14.00 Altınordu A.Ş. - Galatasaray A.Ş. (B Grubu)

14.00 Rangers FC - PAOK (B Grubu)

16.00 Medipol Başakşehir FK - Gençlerbirliği (A Grubu)

16.00 Torino FC - Shakhtar Donetsk (A Grubu)

3. Grup Maçları: (3 Nisan 2018 Salı)

10.00 Altınordu A.Ş. - Rangers FC (B Grubu)

10.00 Galatasaray A.Ş. - PAOK (B Grubu)

12.00 Medipol Başakşehir FK - Torino FC (A Grubu)

12.00 Torino FC - Shakhtar Donetsk (A Grubu)

FİNAL ve Sıralama Maçları: (5 Nisan 2018 Perşembe)

10.00 A Grubu Dördüncüsü - B Grubu Dördüncüsü (7.lik Maçı)

12.00 A Grubu Üçüncüsü - B Grubu Üçüncüsü (5.lik Maçı)

14.00 A Grubu İkincisi - B Grubu İkincisi (3.lük Maçı)

16.00 A Grubu Birincisi - B Grubu Birincisi (FİNAL)

2. ULUSLARARASI GENÇLİK TURNUVASI GRUPLARI VE FİKSTÜRÜ (U14):

A GRUBU: Bursaspor, FC Nordsjaelland, Trabzonspor A.Ş., GNK Dinamo

B GRUBU: Fenerbahçe A.Ş., VfB Stuttgart, Göztepe A.Ş., Valencia FC

1. Grup Maçları: (31 Mart 2018 Cumartesi)

10.00 Bursaspor - GNK Dinamo (A Grubu)

10.00 FC Nordsjaelland - Trabzonspor A.Ş. (A Grubu)

12.00 Fenerbahçe A.Ş. - Valencia FC (B Grubu)

12.00 VfB Stuttgart - Göztepe A.Ş. (B Grubu)

2. Grup Maçları: (1 Nisan 2018 Pazar)

10.00 Fenerbahçe A.Ş. - Göztepe A.Ş. (B Grubu)

10.00 VfB Stuttgart - Valencia (B Grubu)

12.00 Bursaspor - Trabzonspor (A Grubu)

12.00 FC Nordsjaelland - GNK Dinamo (A Grubu)

3. Grup Maçları: (3 Nisan 2018 Salı)

14.00 Fenerbahçe A.Ş. - VfB Stuttgart (B Grubu)

14.00 Göztepe A.Ş. - Valencia FC (B Grubu)

16.00 Bursaspor - FC Nordsjaelland (A Grubu)

16.00 Trabzonspor A.Ş. - GNK Dinamo (A Grubu)

FİNAL ve Sıralama Maçları: (5 Nisan 2018 Perşembe)

10.00 A Grubu Dördüncüsü - B Grubu Dördüncüsü (7.lik Maçı)

12.00 A Grubu Üçüncüsü - B Grubu Üçüncüsü (5.lik Maçı)

14.00 A Grubu İkincisi - B Grubu İkincisi (3.lük Maçı)

16.00 A Grubu Birincisi - B Grubu Birincisi (FİNAL)

TFF

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Nokia’dan Yeni Çentikli Telefon Modeli; Nokia 7.1
Doktrin Nedir?
Doktrin Nedir?